Stĺp C3001W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
342,47 € / ks 285,39 € bez DPH
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C3001W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C3001W MARDOM

Stĺp C3001W je vyrobený z mimoriadne odolného materiálu, ktorým je ProFoam. Zabezpečuje nielen odolnosť proti vlhkosti či drobnému mechanickému poškodeniu, ako sú škrabance, ale aj odolnosť v kontexte UV žiarenia. Vďaka tomu je možné podstavec namontovať do akéhokoľvek priestoru - bytového, firemného alebo servisného priestoru, kde si zachová svoj bezchybný vzhľad po mnoho sezón. Stĺp C3001W bol pokrytý základným náterom, čo znamená, že ho možno natrieť vo zvolenej farbe pomocou farieb bez obsahu rozpúšťadiel.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 18 x 239.5 x 10 cm
Materiál: Profoam

Stĺp C3001W je pôsobivý podstavec, zdobený reliéfnymi vertikálnymi pruhmi, ktorý dodá eleganciu a exkluzívny rozmer každému interiéru. Tento dekor bude perfektný pri montáži so základňou a základňou - v miestnostiach s klasickým, retro alebo moderným štýlom, založeným na kontrastnom efekte. Stĺp C3001W ponúka veľmi jednoduchú montáž s ostatnými komponentmi - len na báze lepidla. Na pripevnenie uzáveru a základne k nemu stačí pokryť jednotlivé prvky spojivom a spojiť ich. Tento typ upevnenia umožňuje nielen opraviť dekor sami, ale zaisťuje aj trvalú montáž.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: