Hlavica polstĺpca C1001-2H MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
93,44 € / ks 77,87 € bez DPH
doba dodania: 5-8 dní

Základ polostĺpu C1001-2H je určený na lepenie, to znamená, že na trvalé spojenie s polostĺpom stačí dekor prekryť výrobcom odporúčaným spojivom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavica polstĺpca C1001-2H MARDOM 33 x 24.5 x 16.5cm

Základ polostĺpu C1001-2H je určený na lepenie, to znamená, že na trvalé spojenie s polostĺpom stačí dekor prekryť výrobcom odporúčaným spojivom. Okrem toho prvok dáva možnosť náteru - pokrytý vhodným základným náterom zaisťuje lepšiu priľnavosť farby. Nezabudnite však použiť emulziu bez rozpúšťadiel v kompozícii.

  • Dĺžka: 33 cm
  • Výška: 24,5 cm
  • Hĺbka: 16,5 cm
  • Materiál: ProFoam
  • Povrchová úprava: matná

Základom polostĺpu C1001-2H je najkvalitnejší štukový komponent - namontovaný na vrchu podstavca, umožňuje efektne zdôrazniť jeho štýl. Prvok spolu so základňou vytvárajú veľmi elegantnú dizajnovú kompozíciu, ktorá vnáša do interiéru závan exkluzívneho dizajnu. Základňa C1001-2H sa perfektne hodí do klasických, elegantných a retro priestorov.
Vďaka jeho nadpriemernej odolnosti ho môžete namontovať nielen v domácnostiach, ale aj v priestoroch služieb či firemných budovách a verejných miestach. Komponent bol vyrobený z ProFoam, materiálu s výnimočnou odolnosťou voči vonkajším faktorom, ako je vlhkosť, UV žiarenie alebo škrabance. To znamená, že vyzerá perfektne počas mnohých ročných období, rovnako ako v deň inštalácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Farba: Biela
Materiál: Profoam (polyuretán)
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: