Dekoratívny stĺpový prvok C5000-4W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
76,57 € / ks
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C5000-4W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C5000-4W MARDOM

Stĺpová základňa C5000-4W je štukový komponent určený na montáž so stĺpom a presnejšie na stavbu jeho základne. Má veľmi klasický a univerzálny dizajn – založený len na jemných, reliéfnych a zaoblených plochách. Vďaka tomu ho môžete integrovať do mnohých interiérových aranžmánov.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 24 x 13 x 24 cm
Materiál: Profoam

Základom stĺpa C5000-4W je štuk, ktorý spolu so samotným stĺpom a jeho zvyčajne bohato zdobenou hlavicou štýlovo odkazuje na palácovú tradíciu. Montuje sa do každého interiéru a vnáša doň nádych elegancie a exkluzívny rozmer. Montáž výrobku je veľmi pohodlná a jednoduchá - stačí dekor pokryť lepidlom, aby ste ho efektívne spojili so stĺpikom. Základ stĺpa C5000-4W je navyše vyrobený z mimoriadne odolného materiálu, ktorým je ProFoam. To znamená, že ho možno integrovať aj do veľmi náročných priestorov verejných budov, servisných priestorov alebo firiem. Podkladový materiál je odolný voči vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu, čo znamená, že po mnoho sezón vyzerá ako v deň inštalácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: