Ako nakupovať

Garancia kvality

Garancia kvality

V našom obchode nájdete produkty renomovaných značiek pochadzajúce väčšinou z EÚ. Všetky produkty spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu, za ktorú ručíme a aj preto sú vyhľadavané profesionálmi v obore. 

Viaceré produtky sú vyrábané šetrnými metódami a spĺňaju prísne nároky legislatívy životného prostredia. 

 

Rôznorodosť ponuky

Rôznorodosť ponuky

Zákazníkom ponúkame bohatú paletu produktov a značiek. Napríklad v oblasti štukatérie patrí naša ponuka k najväčšej na našom trhu a naše možnosti sa tým nekončia. Spolupracujeme s výrobcami, čo nám umožňuje zákazníkom dodať aj nekatalógové produkty na mieru.

Pri viacerých výrobkoch ponúkame veľké množstvo variácií a prevedení, a ďalšie vieme vytvoriť po dohode s vami, čiže jediné obmedzenie prestavuje už iba ľudská fantázia :)

 

Profesionálne poradenstvo

Profesionálne poradenstvo

Sme vám stále k dispozícii. Vaše otázky môžete smerovať na našu emailovú adresu info@skraslimdom.sk, alebo na tel: +421905509979 v pracovnom čase. Odpovedať vám budú naši školení a skúsení ľudia. 

Prípadne zabezpečíme obhliadku na mieste konania inštalácie našim majstrom, alebo projektantom. 

 

Bezpečný predaj

Bezpečný predaj

Staráme sa, aby váš nákup bol bezpečný a anonymný.

Platobná brána TrustPay, ktorú používame pre platby kartou, alebo platby prevodom z vašej banky, je šifrovaná a zabezpečená na najvyššej možnej úrovni. Overovanie zadávateľa platieb prebieha podľa najnovších previdiel EU o SCA (Silnej autentifikácie klienta).

Vaše osobné údaje sú chránené podľa nariadenia EÚ 2016/679 o GDPR.

Pri nákupe na SkrášlimDom.sk si môžete byť istý, že vaše osobné informácie a platby sú v bezpečí.