Hlavica polstĺpca C1000-1H MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
49,43 € / ks
doba dodania: 5-8 dní

Základ polostĺpu C1000-1H je dekor určený na montáž na vrch polostĺpov, ktorý efektne dotvorí dekoratívne kompozície postavené na ich základe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavica polstĺpca C1000-1H MARDOM 26.5 x 10.5 x 13.2cm

Základ polostĺpu C1000-1H je dekor určený na montáž na vrch polostĺpov, ktorý efektne dotvorí dekoratívne kompozície postavené na ich základe. Tento prvok ponúka veľmi pohodlnú montáž - stačí ho prelepiť lepidlom, aby sa natrvalo pripevnil k podstavcu. Základňa C1000-1H je však viac než len funkčná – dekor zaujme mimoriadne dekoratívnym štýlom, založeným na početných drážkach a reliéfnych vzoroch.

  • Dĺžka: 26,5 cm
  • Výška: 10,5 cm
  • Hĺbka: 13,2 cm
  • Materiál: ProFoam
  • Povrchová úprava: matná

Polostĺpová základňa C1000-1H vnesie závan exkluzívneho dizajnu do súkromných domov, firemných priestorov a servisných priestorov. Dokonale ho začleníte do klasického aj moderného interiéru na základe zaujímavého kontrastného efektu. Tento výrobok je navyše vyrobený z ProFoam - materiálu, ktorý je odolný voči vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu, namontovaný aj v náročných miestnostiach, vyzerá perfektne počas mnohých sezón. Základ polostĺpu C1000-1H je tiež pripravený na lakovanie - je pokrytý vrstvou základného náteru, čo zvyšuje jeho priľnavosť. To zase znamená, že použitím farieb bez rozpúšťadiel jej dodáte požadovanú farbu a zladíte ju s celým aranžmánom.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Farba: Biela
Materiál: Profoam (polyuretán)
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: