Dekoratívny stĺpový prvok C1000-1W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
95,66 € / ks
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C1000-1W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C1000-1W MARDOM

Stĺpový dekoratívny prvok C1000-1W je špičkovým doplnkom, ktorý je vkusným prvkom povrchovej úpravy stĺpu, ktorý je vhodný pre montáž do vnútra. Vďaka nemu štýlovo a efektne stĺpy natrvalo dorobíte a dodáte im originálny štylistický rozmer. Estetické spracovanie, ako aj pevný základný materiál vám umožnia užívať si tento charakteristický doplnok po dlhú dobu.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 26.5 x 10.5 x 26.5 cm
Materiál: Profoam

Stĺpový prvok C1000-1W biely je vyrobený z odolného a voči vonkajším faktorom odolného materiálu, ktorým je ProFoam. Zladenie dekoru a jeho montáž nie sú zložité činnosti, ktoré si vyžadujú špecializované nástroje. Ak chcete stĺp správne dokončiť, stačí si zakúpiť príslušné lepidlo odporúčané výrobcom.
Dekorácia je továrensky prefarbená na bielo, no vďaka prekrytiu vrstvou primeru, ktorá zvyšuje priľnavosť, jej môžete dodať akúkoľvek farbu. Uzáver stĺpca C1000-1W je možné prispôsobiť farbou bez rozpúšťadiel. Komponent je tiež vodeodolný, čo výrazne zvyšuje jeho odolnosť, výborne znáša UV žiarenie, pod vplyvom ktorého nežltne, je odolný voči poškriabaniu a drobnému mechanickému poškodeniu. Investujte roky do štukovej výzdoby.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: