Dekoratívny stĺpový prvok C1000-2W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
154,25 € / ks
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C1000-2W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C1000-2W MARDOM

Stĺpový prvok je kvalitný štukový dekor, ideálny do moderných interiérov, usporiadaný s jemným klasickým akcentom. Viditeľné precízne razenie s kvetinovým motívom je nevšednou dekoráciou. Tento typ komponentu je dokonalým a efektným zakončením stĺpu – dodáva mu elegantný rozmer a chráni jeho štruktúru.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 29 x 20.7 x 29 cm
Materiál: Profoam

Základ stĺpa C1000-2W je vyrobený z mimoriadne odolného materiálu, ktorým je ProFoam. Vďaka tomu je dekor ľahký, čo umožňuje jeho pohodlnú a rýchlu montáž a zároveň je mimoriadne odolný - proti vlhkosti, drobnému mechanickému poškodeniu, ako aj UV žiareniu. To znamená, že štuk sa nedeformuje pri kontakte s vodou, nežltne pri pôsobení slnečného žiarenia a nestráca svoje vizuálne kvality na mnoho sezón po jeho inštalácii.
Podstavec stĺpa C1000-2W bol pokrytý bielou základnou farbou, vďaka čomu je možné v prípade potreby prelakovať na akúkoľvek farbu podľa vlastného výberu. Inštaláciu je možné vykonať doma, svojpomocne – bez použitia pokročilých nástrojov. Dekor sa dá jednoducho pripevniť príslušným lepidlom.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: