Polostĺp C4001H MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
170,80 € / ks 142,33 € bez DPH
doba dodania: 5-8 dní

Polstĺp C4001H je vyrobený z polymérového derivátu - ProFoam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polostĺp C4001H MARDOM 18 x 242.5 x 10 cm

Polstĺp C4001H je štukový komponent, ktorý do každého interiéru vnesie závan exkluzívneho dizajnu odkazujúceho na palácovú tradíciu. Tento produkt je určený na montáž s uzáverom a základňou, s ktorými vytvára mimoriadne originálny dekoratívny systém. Polstĺp C4001H je vyrobený z ProFoam - polymérového derivátu, čo zabezpečuje jeho nadpriemernú odolnosť. Môže byť namontovaný v priestoroch vystavených vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu, kde si zachová svoj bezchybný vzhľad po mnoho sezón.

  • Dĺžka: 18 cm
  • Výška: 242,5 cm
  • Hĺbka: 10 cm
  • Materiál: ProFoam
  • Povrchová úprava: matná

Polstĺp C4001H navyše ponúka mimoriadne pohodlný systém montáže - jednotlivé prvky kompozície stačí oblepiť lepidlom a pripevniť k sebe, čím získate efektný podstavec s podstavcom a ozdobným podstavcom.
Tento typ dekoratívneho prvku sa perfektne hodí do knižníc či domácich kancelárií, ale aj do servisných priestorov alebo verejných budov. Bez obáv ho môžete namontovať do reštaurácie alebo hotela – perfektný vzhľad si zachová dlhé roky. Polstĺp C4001H je tiež pokrytý základným náterom - môžete ho natrieť akoukoľvek farbou pomocou farieb na vodnej báze.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Farba: Biela
Materiál: Profoam (polyuretán)
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: