Polostĺp C3000H MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
152,07 € / ks
doba dodania: 5-8 dní

Polstĺp C3000H je pôsobivý podstavec udržiavaný vo veľmi elegantnom a klasickom štýle.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polostĺp C3000H MARDOM 15 x 239.5 x 8 cm

Polstĺp C3000H je pôsobivý podstavec udržiavaný vo veľmi elegantnom a klasickom štýle. Určený na montáž s podstavcom a podstavcom umožňuje vytvoriť efektívny dekoratívny systém, ako aj získať rôzne efekty aranžovania. Polstĺp C3000H vnesie do interiéru nevšedný dekor odkazujúci na starožitný dizajn. Tento model zdobia veľmi jemné, embosované prúžky s okrúhlym zakončením v ich hornej časti.

  • Dĺžka: 15 cm
  • Výška: 239,5 cm
  • Hĺbka: 8 cm
  • Materiál: ProFoam
  • Povrchová úprava: matná

Polstĺp C3000H je vyrobený z ProFoam, extrémne odolného polymérového derivátu - dekor teda môžete bezpečne namontovať v miestnostiach s vysokou vlhkosťou, teplotnými rozdielmi, vysokým vystavením UV žiareniu alebo na miestach vystavených mechanickému poškodeniu, ako sú škrabance alebo ohyby.
Polstĺp C3000H si zachová svoj dokonalý vzhľad po mnoho sezón, zdobí priestory domov, firiem, servisných priestorov alebo verejných budov. Dekor je pokrytý základným náterom, čo umožňuje natierať ho vodou riediteľnými farbami bez rizika jeho poškodenia. Okrem toho je ProFoam veľmi ľahký, čo značne uľahčuje fixáciu polostĺpu s inými prvkami - stačí prvky pokryť lepidlom a spojiť ich dohromady.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Farba: Biela
Materiál: Profoam (polyuretán)
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: