Nástenná lišta MD007 MARDOM 7,3x2,3cm

Značka: MARDOM DECOR
11,97 € / ks 9,98 € bez DPH
doba dodania: 3-5 dní

Klasická nástenná lišta MARDOM z materiálu PolyForce.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nástenná lišta MD007 MARDOM

Nástenná lišta Mardom Decor je atraktívny výrobok, ktorý skrášli každý váš interiér. Jej použitie je univerzálne, pre rôzne typy priestorov. 

Vyrobená z plastu, ktorý poskytuje veľmi vysokú mechanickú odolnosť, ako aj odolnosť proti vlhkosti, vďaka čomu je vhodná do kúpeľní a verejných budov. 

Lišta je opatrená základovým náterom. Ľahko sa inštaluje pomocou lepidiel Mardom. 

Rozmer: 7,3 x 2,3 cm
Dĺžka lišty: 200 cm
Materiál: PolyForce
Farba: biela
Cena je za 1 kus

Inštalácia líšt: 

 

Montáž:
Výrobky Mardom Decor je možné pripojiť k prakticky akémukoľvek povrchu. Povrch musí byť hladký, čistý, suchý a pevný, bez škvŕn od mastnoty, oleja a ďalších nečistôt. Staré tapety a nestabilné omietky by mali byť odstránené.

Montáž sa vykonáva v suchom prostredí, preto sa neodporúča montáž skoro po namaľovaní prietoru, vtedy zvyknú byť izby vlhké.  Príliš veľa vlhkosti môže spôsobiť rozmerové zmeny v prípade polyuretánových výrobkov.Tiež sa vyhnite veľkým teplotným rozdielom medzi miestom skladovania a miestom montáže. Optimálna teplota je izbová teplota. 
Na hrany lišty (pozdĺž), ktoré budú pritisnuté k stene nanesieme lepidlo Mardom Fix Pro a silno pritlačíme k stene. Prebytočné lepidlo, ktoré bude vytlačené spod lišty, utrieme navlhčenou hubkou alebo handričkou. Pri montáži poslednej lišty; natrieme ju tiež z oboch koncových strán a vložíme medzi posledné lišty, tak aby boli napevno a neostala medzi nimi veľká medzera. Prebytok lepidla opäť utrieme handričkou alebo hubkou.
Pri lepení flexibilných líšt (ohybných) používame lepidlo Mardom Decor Fix Extra. Lišty je po vyschnutí lepidla (min. 24hod) možné premaľovať  farbou, najlepšie vyššej kvality bez obsahu rozpúšťadiel.

Upozornenie: Tak ako pred montážou, aj počas nej nevystavujte lišty vlhkosti. Ak sa na nej objaví nejaké znečistenie, očitite navlhčenou hubkou, alebo pretrite jemne brúsnym papierom. Rezať pred maľovaním. 
Používajte len lepidlá Mardom Decor. Na spoje medzi lištami sa používa lepidlo Mardom Fix Extra. Pri lepešní ťažkých líšt, alebo pre urýchlenú montáž, lepidlo Mardom MAX.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné lišty hladké
Dĺžka: 200cm
Kolekcia: Standard
Materiál: Polyforce (PVC)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: