CALCE GRASSELLO - benátsky štuk vápenný

Značka: ECORSON
7,20 € / ks 31,71 € / ks 149,50 € / ks 20,88 € / ks od 7,20 € / ks
Doba dodania: 5 dní doba dodania: 3-5 dní doba dodania: 3-5 dní Doba dodania: 5 dní Zvoľte variant
Veľkosť balenia
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vápenný benátsky štuk Calce Grassello.

Detailné informácie

Podrobný popis

CALCE GRASSELLO - benátsky štuk vápenný

Benátsky štuk CALCE GRASSELLO je hladký plne ekologický dekoratívny náter vytváraný už celé stáročia s pomocou prírodných zložiek a minerálov, vyrábaný na základe haseného vápna. Originálne receptúry, odovzdávané z generácie na generáciu, umožňujú vytvoriť správne zásadité prostredie, a ľahko odvádzať vlhkosť zo stien. Brzdí tak rozvoj húb, plesní a iných mikroorganizmov. Výrobok pozitívne ovplyvňuje mikroklímu v miestnosti, nie je studený ako kameň, preberá teplotu okolia. Odrazom svetla dovoľuje vizuálne zväčšiť priestor.

Vyzerá krásne na stropoch aj na stenách, dopĺňa sa zo zaujímavo vybraným osvetlením, skvele sa spája s inými prírodnými materiálmi napr. sklo, kov, drevo, kameň, zvýrazňuje ich krásu a dopĺňa ekologickú filozofiu celku. Výrobok môže byť vyrobený v jednej alebo v niekoľkých doplňujúcich a prestupujúcich sa farbách alebo odtieňoch. Je to veľmi ušľachtilý dekoratívny efekt.
Obrovskou výhodou u tohto náteru je, že je ho možné používať priamo na cemento-vápenné omietky a strojové omietky bez potreby používať sadru.


Odporúčame pre použitie v interiéroch: súkromných, domoch, bytoch, verejných (hotely, obchody, reštaurácie, konferenčné sály, kancelárie, vzdelávacie a kultúrne budovy, zdravotníctvo, priemysel atď.), a na prestížnych miestach, ktoré potrebujeme opticky zväčšiť, dodať im lesk , zvýrazniť ich exkluzívny charakter a vytvoriť útulný a elegantný interiér, aj taký, ktorý je vystavený vlhkosti alebo slabému vetraniu.

Spotreba: 0,8 kg/m2
Počet vrstiev: 3
Balenia: 1kg, 3kg, 5kg, 25kg
Aplikácia: hladítko INOX

Farebný odtieň si môžete vybrať podľa vzorkovníka v prílohe, ktorý prosím následne zadajte do poznámky k objednávke.

Tmavé (sýte) odtiene sú spoplatňované osobitne, zistite si vopred cenu pigmentovania na info@skraslimdom.sk alebo na tel: +421 905509979.
 
Aplikácia: 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: