Polostĺp C4002H MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
170,46 € / ks
doba dodania: 5-8 dní

Polstĺp C4002H je vyrobený z polymérového derivátu - ProFoam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polostĺp C4002H MARDOM 20 x 242.5 x 12.5 cm

Polstĺp C4002H je veľmi minimalistický model - má hladký povrch, bez razenia a dekorácií, ktorý sa perfektne hodí nielen do mnohých interiérov, ale aj do rôznych štýlov iných komponentov. Polstĺp C4002H je určený na pripevnenie na základňu a základňu, s ktorou vytvára efektný dekoratívny systém, odkazujúci na palácové tradície. Vďaka tomu si pri rozhodovaní pre tento typ dekoru môžete byť istí, že váš interiér nadobudne jedinečný, exkluzívny rozmer.

  • Dĺžka: 20 cm
  • Výška: 242,5 cm
  • Hĺbka: 12,5 cm
  • Materiál: ProFoam
  • Povrchová úprava: matná

Polstĺp C4002H je vyrobený z ProFoam - polymérového derivátu, ktorý je odolný voči vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu. Môžete ho teda bezpečne namontovať nielen v domácnostiach, ale aj v iných náročných priestoroch, ako sú napríklad servisné priestory, reštaurácie alebo hotely.
Polstĺp C4002H ponúka aj veľmi pohodlnú montáž - založenú na spájaní jednotlivých prvkov kompozície s použitím lepidla odporúčaného výrobcom. Pokrytie základnou vrstvou znamená, že výrobok môže byť natretý farbami bez rozpúšťadiel. Investujte do štukovej výzdoby najvyššej kvality.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Farba: Biela
Materiál: Profoam (polyuretán)
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: