Polostĺp C3002H MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
176,61 € / ks
doba dodania: 5-8 dní

Polstĺp C3002H je vyrobený z polymérového derivátu - ProFoam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polostĺp C3002H MARDOM 20 x 239.5 x 12.5 cm

Polstĺp C3002H je veľmi elegantný štukový komponent, ktorý po pripevnení k podstavcu a podstavcu vytvára efektný dekoratívny systém, odkazujúci svojim štýlom na antický dizajn či neskoršie palácové tradície. Pripevňovanie jednotlivých prvkov kompozície je veľmi rýchle a pohodlné – nepotrebujete používať žiadne nástroje ani mať pokročilé technické zručnosti. Jednotlivé komponenty stačí pokryť lepidlom a následne spojiť. Tento typ upevnenia je zárukou odolnosti konštrukcie.

  • Dĺžka: 20 cm
  • Výška: 239,5 cm
  • Hĺbka: 12,5 cm
  • Materiál: ProFoam
  • Povrchová úprava: matná

Polstĺp C3002H je ideálny pre inštaláciu v domoch, obchodných priestoroch a verejných budovách. Vyrobené z mimoriadne odolného materiálu, ktorým je ProFoam, nedeformuje sa pôsobením vlhkosti, nežltne pri pôsobení UV žiarenia a zachováva si dokonalý vzhľad aj pri menšom mechanickom poškodení.
Polstĺp C3002H bol tiež natretý adhéznym základným náterom, čo znamená, že môže byť natretý v akejkoľvek farbe pomocou farieb na vodnej báze. Tento typ úpravy umožňuje dodať polstĺpu jedinečný charakter a zladiť ho s celým aranžmánom.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Farba: Biela
Materiál: Profoam (polyuretán)
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: