Polostĺp C3001H MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
166,25 € / ks
doba dodania: 5-8 dní

Polstĺp C3001H je vyrobený z polymérového derivátu - ProFoam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polostĺp C3001H MARDOM 18 x 239.5 x 10 cm

Polstĺp C3001H je vyrobený z polymérového derivátu - ProFoam. Tento materiál je veľmi ľahký, čo uľahčuje proces montáže, ale zároveň je veľmi odolný. Vďaka tomu je možné predstavený model namontovať do extrémne náročných miestností - je odolný voči vlhkosti, vplyvom ktorej sa nedeformuje, UV žiareniu, ktoré nespôsobuje jeho žltnutie, ako aj drobnému mechanickému poškodeniu. Dekor je tiež pokrytý základným náterom - natrite ho farbami bez rozpúšťadiel.

  • Dĺžka: 18 cm
  • Výška: 239,5 cm
  • Hĺbka: 10 cm
  • Materiál: ProFoam
  • Povrchová úprava: matná

Polstĺp C3001H je pomerne široká efektná dekorácia bytových, kancelárskych alebo služobných interiérov. Má veľmi jemný a elegantný štýl - založený na reliéfnych prúžkoch so zaobleným zakončením v hornej časti. Vďaka tomu sa dá namontovať do mnohých rôznych interiérových usporiadaní.
Polstĺp C3001H je venovaný montáži s podstavcom a podstavcom, s ktorým vytvára nevšedný dekoratívny systém, odkazujúci na dávnu tradíciu a súvisiace dekorácie. Montáž jednotlivých prvkov tohto typu dekoru je veľmi pohodlná a jednoduchá – je založená na ich prekrytí lepidlom a trvalom spojení medzi sebou.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Farba: Biela
Materiál: Profoam (polyuretán)
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: