Podstavec polstĺpca C5002-4H MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
55,62 € / ks 46,35 € bez DPH
doba dodania: 5-8 dní

Podstavec polostĺpu C5002-4H je štukový komponent najvyššej kvality, určený na montáž s polostĺpom a podstavcom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podstavec polstĺpca C5002-4H MARDOM 31 x 16 x 15.5 cm

Podstavec polostĺpu C5002-4H je štukový komponent najvyššej kvality, určený na montáž s polostĺpom a podstavcom. Takéto prvky vytvárajú efektný dekoratívny systém, ktorý svojím štýlom odkazuje na palácovú tradíciu. Základňa polostĺpu C5002-4H má veľmi jemný a sofistikovaný dizajn založený na zaoblenom razení a jemných, ryhovaných prúžkoch. Vďaka tomu ho môžete skombinovať s mnohými interiérovými aranžmánmi - do každého z nich pripevnený na podstavci vnesie závan exkluzívneho dizajnu.

  • Dĺžka: 31 cm
  • Výška: 16 cm
  • Hĺbka: 15,5 cm
  • Materiál: ProFoam
  • Povrchová úprava: matná

Základňa polostĺpu C5002-4H umožňuje pohodlné a rýchle spojenie s ostatnými prvkami dekoračného systému - stačí ich prelepiť lepidlom, aby ste ich mohli natrvalo pripevniť k sebe a užívať si ich efektný štýl. Tento model bol navyše vyrobený z ProFoam, polymérového derivátu, ktorý je extrémne ľahký, čo značne uľahčuje samomontáž.
Tento materiál sa vyznačuje aj nadpriemernou odolnosťou voči vonkajším faktorom – vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu je možné tento model inštalovať do tých najnáročnejších miestností - výzdoba knižníc, kancelárií, ale aj servisných priestorov, verejných budov.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Farba: Biela
Materiál: Profoam (polyuretán)
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: