Podstavec polstĺpca C5001-4H MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
41,30 € / ks 34,42 € bez DPH
doba dodania: 5-8 dní

Podstavec C5001-4H je štukový komponent určený na montáž spolu s podstavcom a podstavcom, s ktorým vytvára mimoriadne originálny a efektný dekoratívny systém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podstavec polstĺpca C5001-4H MARDOM 28 x 14.5 x 14 cm

Podstavec C5001-4H je štukový komponent určený na montáž spolu s podstavcom a podstavcom, s ktorým vytvára mimoriadne originálny a efektný dekoratívny systém. Základňa polostĺpu C5001-4H má veľmi jemný a sofistikovaný štýl, založený na jemnom razení. To umožňuje integráciu do mnohých rôznych aranžmánov, ktoré tiež zodpovedajú dizajnu iných prvkov dekorácie. Tento model dáva možnosť montáže v akomkoľvek, aj veľmi náročnom a veľkým teplotným rozdielom či vlhkosti, priestore.

  • Dĺžka: 28 cm
  • Výška: 14,5 cm
  • Hĺbka: 14 cm
  • Materiál: ProFoam
  • Povrchová úprava: matná

Základ polostĺpu C5001-4H tvorí ProFoam - polymérový derivát, ktorý je ľahký a veľmi odolný voči vonkajším faktorom. To znamená, že tento dekor je odolný v styku s vlhkosťou, vplyvom ktorej sa nedeformuje, ale ani UV žiarením - nezožltne ani drobné mechanické poškodenia, ako sú škrabance či ohyby. Základňa polostĺpu C5001-4H je tiež veľmi pohodlná na zostavenie - ak chcete model pripevniť na podstavec, stačí jednotlivé prvky zakryť spojivom a následne spojiť. Vďaka tomu si ho ľahko namontujete sami.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Farba: Biela
Materiál: Profoam (polyuretán)
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: