Podstavec polstĺpca C5000-4H MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
35,78 € / ks
doba dodania: 5-8 dní

Základ polostĺpu C5000-4H tvorí ProFoam - materiál odolný voči vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu,..

Detailné informácie

Podrobný popis

Podstavec polstĺpca C5000-4H MARDOM 24 x 13 x 12 cm

Základ polostĺpu C5000-4H tvorí ProFoam - materiál odolný voči vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu, vďaka čomu je možné komponent namontovať aj v tých najnáročnejších miestnostiach. Vďaka tomu bude tento model perfektný na dekoráciu nielen domácich kancelárií, knižníc či jedální, ale aj verejných budov, servisných priestorov či kancelárií. Základňa polostĺpu C5000-4H dokonale zapadne do klasických priestorov - subtílny a elegantný štýl dekoru dáva veľké možnosti aranžovania.

  • Dĺžka: 24 cm
  • Výška: 13 cm
  • Hĺbka: 12 cm
  • Materiál: ProFoam
  • Povrchová úprava: matná

Základňa polostĺpu C5000-4H je dekoračný prvok určený na montáž spolu s polostĺpom a podstavcom, ktorý spolu s nimi vytvára efektné dekoračné systémy. Pomocou tohto typu komponentov môžete do interiéru vniesť nádych antického štýlu. Podstavec C5000-4H je určený na upevnenie ako podstavec - stačí ho prelepiť výrobcom odporúčaným lepidlom, aby sa efektívne spojil s ostatnými komponentmi dekoračného systému. Tento typ upevnenia nie je len zárukou pohodlia a schopnosti urobiť to svojpomocne – bez pomoci profesionála – predovšetkým je zárukou odolnosti konštrukcie.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Farba: Biela
Materiál: Profoam (polyuretán)
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: