MURISIL PLAST 1000 20kg - fasádna betónová stierka

Nové
Značka: ECORSON
88,25 € / ks 73,54 € bez DPH
doba dodania: 5-7 dní

Muriplast 1000 BETON je fasádna silikónová stierka so vzhľadom betónu. Odolná silikónová omietka s dekoratívnym efektom, bez potreby dodatočného zabezpečenia pred poveternosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

MURISIL PLAST 1000 20kg - fasádna betónová stierka

Jemnozrnná betónová stierka vytvárajúca štruktúru s efektom pohľadového betónu. Vo svojom zložení obsahuje rovnako silikónovú emulziu zlepšujúcu difuzivitu a hydrofóbnosť náteru, mikrovlákna zvyšujúce odolnosť proti mikrotrhlinám, a tiež s ohľadom na stavbu a štruktúru materiálu vhodne usporiadaný systém mikrosférických plnidiel, ktorých účelom je zvýšiť tepelnú izoláciu stien (úspora energie). Tento produkt už nie je potrebné zabezpečovať ochrannou impregnáciou alebo lakom. Zrno má granuláciu 1mm, čo dokázateľne uľahčuje aplikáciu. Pri betónovej stierke na fasádu MURISIL PLAST 1000 nepotrebujete ako u iných dekoratívnych betónoch, aplikovať 2 vrstvy, postačuje 1 vrstva omietka na pripravený podklad (aj nástrekom).
 
Vďaka novému riešeniu a použitiu omietky Murisil Plast 1000 môžeme tiež získať hladší a na dotyk príjemný konečný výsledok, tak vyhľadávaný mnohými investormi, bez tradičnej štruktúry "baránku". Toto riešenie je rozhodne elegantnejšie, jednoduchšie na údržbu a čistenie. Štruktúru omietky môžete zvýrazniť použitím farebných impregnácií Lumicca Antica. 

Príklady použitia:
Určená pre opravu, obnovu a renovácie plôch: historických, moderných a klasických. Jemná štruktúra umožňuje ideálne zabezpečiť prvky vonkajšej a interiérovej architektúry pri zachovaní detailov. Možno používať ako v exteriéri, tak aj v interiéri stavieb, na vystužené vrstvy systémov zateplenia, na minerálnu vlnu, polystyrén, a tiež na minerálne podklady ako je napríklad betón, cementové omietky, cemento-vápenné omietky. Po vyschnutí vytvára hydrofóbny a paropriepustný povrch, ktorý dokonale chráni stavbu pred prenikaním vlhkosti a zabezpečuje odvádzanie vodnej pary (dýchanie) so zvýšenou odolnosťou proti oteru. Má veľkú priľnavosť k podkladu a optimálnu odolnosť voči premenlivým podmienkam počasia.


Vlastnosti:
- vodovzdorná
- paropriepustná

- veľmi jemná štruktúra
- odolná proti mikrotrhlinám a oteru
- kompatibilná so všetkými systémami zateplenia budov
- odolná voči UV, zabezpečuje trvanlivosť farby
- dovoľuje dlhšie zachovať sviežosť budovy
- vysoká odolnosť voči znečisteniu a pôsobeniu počasia - bez potreby impregnácií ako u iných dekoratívnych betónovPoužitie: interiér/exteriér
Spotreba: cca 1,5 - 1,8 kg/m2 na vrstvu
Náradie: hladítko Inox
V systéme: penetrácia MFA Plus, podklad Primer EG, Murisil Plast 1000, voliteľné - Silomal
Balenie: 20 kgOdtiene môžete vyberať zo vzorkovníkov v prílohe. Kód odtieňa prosíme zadajte do poznámky k produktu. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: