MURISIL PLAST 1500 20kg - fasádna betónová stierka

Značka: ECORSON
100,91 € / ks 84,09 € bez DPH
doba dodania: 5-7 dní

Muriplast 1500 BETON je fasádna stierka so vzhľadom betónu. Odolná silikónová omietka s dekoratívnym efektom, bez potreby dodatočného zabezpečenia pred poveternosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

MURISIL PLAST 1500 20kg - fasádna betónová stierka

Jemnozrnná betónová stierka vytvárajúca štruktúru s efektom pohľadového betónu. Vo svojom zložení obsahuje rovnako silikónovú emulziu zlepšujúcu difuzivitu a hydrofóbnosť náteru, mikrovlákna zvyšujúce odolnosť proti mikrotrhlinám, a tiež s ohľadom na stavbu a štruktúru materiálu vhodne usporiadaný systém mikrosférických plnidiel, ktorých účelom je zvýšiť tepelnú izoláciu stien (úspora energie). Tento produkt už nie je potrebné zabezpečovať ochrannou impregnáciou alebo lakom.    

Príklady použitia:
Určená pre opravu, obnovu a renovácie plôch: historických, moderných a klasických. Jemná štruktúra umožňuje ideálne zabezpečiť prvky vonkajšej a interiérovej architektúry pri zachovaní detailov. Možno používať ako v exteriéri, tak aj v interiéri stavieb, na vystužené vrstvy systémov zateplenia, na minerálnu vlnu, polystyrén, a tiež na minerálne podklady ako je napríklad betón, cementové omietky, cemento-vápenné omietky. Po vyschnutí vytvára hydrofóbny a paropriepustný povrch, ktorý dokonale chráni stavbu pred prenikaním vlhkosti a zabezpečuje odvádzanie vodnej pary (dýchanie) so zvýšenou odolnosťou proti oteru. Má veľkú priľnavosť k podkladu a optimálnu odolnosť voči premenlivým podmienkam počasia.


Vlastnosti:
- vodovzdorná
- paropriepustná

- veľmi jemná štruktúra
- odolná proti mikrotrhlinám a oteru
- kompatibilná so všetkými systémami zateplenia budov
- odolná voči UV, zabezpečuje trvanlivosť farby
- dovoľuje dlhšie zachovať sviežosť budovy
- vysoká odolnosť voči znečisteniu a pôsobeniu počasia - bez potreby impregnácií ako u iných dekoratívnych betónovPoužitie: interiér/exteriér
Spotreba: cca 2,5-2,7 kg/m2 na vrstvu
Náradie: hladítko Inox
V systéme: penetrácia MFA Plus, Primer EG, Murisil Plast 1500, voliteľné - Silomal
Balenie: 20 kgOdtiene môžete vyberať zo vzorkovníkov v prílohe. Kód odtieňa prosíme zadajte do poznámky k produktu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: