Silikónová fasádna omietka MURISIL 1500 Bianco 25kg, hladená

Značka: ECORSON
73,45 € / ks 61,21 € bez DPH
doba dodania: 4-6 dní

Silikónová fasádna omietka Murisil 1500 Ecorson, kvalitná a odolná fasádna omietka novej generácie vystužená mikrovláknom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Silikónová fasádna omietka MURISIL 1500 Bianco 25kg, hladená

Tenkovrstvová omietka najnovšej generácie, na báze silikónovej živice (organokremičitej), zložená min. z triedených zŕn s prísadou mikrovlákien za účelom zlepšenia odolnosti proti trhlinám. Môže byť používaná ako v exteriéri tak aj v interiéri. Po vyschnutí vytvára hydrofóbny a paru prepúšťajúci povrch, ktorý dokonale chráni stavbu pred prienikom vlhkosti a zabezpečuje odvádzanie vodnej pary (dýchanie) so zvýšenou odolnosťou proti oteru. Má veľkú priľnavosť k podkladu a optimálnu odolnosť voči agresívnym podmienkam počasia.

Príklady použitia:
Je výnimočne odolná proti znečisteniu vznikajúcemu v mestskom prostredí, zaisťuje dlhoročnú trvanlivosť a zachovanie ozdobených plôch v dobrom stave. S ohľadom na svoje vlastnosti sa dokonale hodí min. na staré alebo minerálnou vlnou zateplené múry, na vrstvy vystužené rôznymi systémami zateplenie, polystyrén a tiež minerálne podklady ako je betón, cementové omietky, cemento-vápenné omietky atď. Pre použitie v moderných budovách, historických domoch, úradoch, štylizovaných objektoch, dvoroch, blokoch , mrakodrapoch atď. Použitie v ekologických systémoch umožňuje zachovať difuzivitu múrov, čo má obrovský význam pre zachovanie našich domov v zodpovedajúcej teplote.

Vlastnosti:

- vodovzdorná
- paropriepustná
- odolná proti mikrotrhlinám a oteru
- kompatibilná so všetkými systémami zateplenia budov
- odolná voči UV, zabezpečuje trvanlivosť farby
- dovoľuje dlhšie zachovať sviežosť budovy
- vysoká odolnosť voči znečisteniu a pôsobeniu počasia

Použitie: interiér/exteriér

Spotreba: 2-2,5 kg/m2

Veľkosť zrna: 1,5 mm

 - číslo odtieňa prosíme zadajte do poznámky k objednávke

Ekológia: neobsahuje olovo, chróm, ortuť. Výrobok nevyžaduje žiadne označenie o toxicite alebo škodlivosť pre zdravie podľa klasifikácie a noriem CE
Výrobok spĺňa európske normy: PN EN 15824
ISO 9001: 2009 PN-EN Certifikát č .: 1323/02/2014/J/C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: