Concrete Decor Extra Fine CEF502 - betónová stierka

Značka: TGA
10,45 € / ks 48,78 € / ks 125,85 € / ks od 10,45 € / ks 8,71 € bez DPH 40,65 € bez DPH 104,88 € bez DPH od 8,71 € bez DPH
doba dodania: 3-5 dní doba dodania: 3-5 dní doba dodania: 3-5 dní Zvoľte variant
Veľkosť balenia
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Betónová stierka so špeciálne vybraným delikátnym zrnom, ktorá vytvára krásny dekoratívny, až zamatový efekt. Vhodná do interiéru aj exteriéru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Concrete Decor Extra Fine CEF502 - betónová stierka

CONCRETE DECOR EXTRA FINE TGA je určený na dekoráciu stien a stropov v obytných priestoroch aj vo verejných budovách. Dokonale ladí s kovom, sklom a surovým drevom. Môže byť aplikovaný na všetky typické pevné a savé podklady, ktoré sa vyskytujú v stavebníctve.CONCRETE DECOR EXTRA FINE TGA je betónová stierka vo forme mokrej hmoty s obsahom špeciálne vybraných zŕn. Ďalej obsahuje silikónové (organokremičité) emulzie, ktoré zlepšujú difúznosť a hydrofóbnosť náteru, mikrovlákna zvyšujúce odolnosť proti mikrotrhlinám a systém mikroguľôčkových plnív, vhodne zložený z hľadiska pevnosti a štruktúry materiálu. Vytvorená dekorácia je veľmi odolná voči vode, vlhkosti a poškriabaniu.  
V prípade, že chceme CONCRETE DECOR EXTRA FINE TGA zabezpečiť pred znečistením
, môžeme povrch pokryť impregnáciou PATINA HYDRO TGA. V prípade aplikácie do exteriéru postačuje omietku naniesť v dvoch vrstvách, bez impregnácie.  


  Spôsob realizácie: na dobre pripravený podklad nanášame podkladovú farbu zafarbenú v odtieni HYDROQUARTZ FD TGA, do exteriéru HYDROQUARTZ EG TGA     nezafarbený. Po vyschnutí nanášame hladítkom Concrete Decor Extra Fine vo vrstve o hrúbke zrna a vyhladíme (pri aplikácii v exteriéri zopakujeme prvý krok, po zaschnutí prvej vrstvy omietky). Pri práci na väčších povrchoch jednotlivé fragmenty omietky spájame na mokro. Keď je omietka ešte vlhká, ale nie lepkavá na dotyk, vyhladíme ju krúživými pohybmi kovovým hladítkom. Po vyschnutí (cca 24 hod.), decentne povrch prehladíme hladítkom INOX Ergo+ a zbavíme prachu. 
Celkový konečný vzhľad závisí od hrúbky nanesených vrstiev, použitého náradia a zvolenej techniky aplikácie, ponechávajúc kreatívnu slobodu zhotoviteľovi.• doba schnutia: 24 hodín
• spotreba: 1 kg/m2
• náradie: mal. valček pre Kwarcprim, kovové hladítko pre Concrete Decor, euromal pre impregnáciu
• balenie: 1kg, 5kg, 15kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: