Stĺp C4000W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
283,55 € / ks
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C4000W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C4000W MARDOM

Stĺp C4000W ponúka intuitívnu montáž na báze lepidla - t.j. na pripevnenie základne a základne k nej stačí použiť lepidlo odporúčané výrobcom. Okrem toho je výrobok pokrytý základným náterom, čo znamená, že môže byť natretý farbami na vodnej báze - bez rozpúšťadiel v kompozícii. Stĺp C4000W dokonale zapadne do interiérov domov, firiem, servisných priestorov alebo verejných budov a vnesie do nich prvok nesamozrejmého štýlu. Investujte do masívneho štukového dekoru, ktorý si zachová svoj dokonalý vzhľad po mnoho rokov.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 15 x 242.5 x 8 cm
Materiál: Profoam

Stĺp C4000W je veľmi všestranný a minimalistický prvok efektného dekoratívneho systému. Predstavec má mimoriadne klasický štýl - nezdobí ho žiadne razenie ani drážky, čo znamená, že ho môžete začleniť do akéhokoľvek interiéru a kombinovať s mnohými dizajnovými motívmi objímok a podstavcov. Stĺp C4000W osadený týmito prvkami vytvára mimoriadne zdobený dekoratívny prvok, ktorý vnesie závan starožitného a exkluzívneho dizajnu do každej miestnosti. Vyrobené z ProFoam - materiálu mimoriadnej odolnosti - zaručuje dlhodobý dokonalý vzhľad, namontovaný v akomkoľvek priestore.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: