Ochranná impregnácia na murivo Silomal

Značka: ECORSON
16,28 € / ks 73,45 € / ks od 16,28 € / ks 13,57 € bez DPH 61,21 € bez DPH od 13,57 € bez DPH
Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Zvoľte variant
Variant
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Silomal - profesionálna impregnácia pre ochranu múrov a stien. Bezfarebná ochrana proti plesniam a hubám. Prípravok proti plesni na fasády a steny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranná impregnácia na murivo Silomal

100% záruka kvality - profesionálny výrobok používaný na ochranu a prevenciu problémov spojených s múrmi. Výnimočne účinný, bezfarebný impregnačný prípravok s hydrofóbnymi vlastnosťami, odporúčaný na rôzne povrchy, ktoré sú vystavené pôsobeniu počasia, kyselín vyskytujúcich sa vo vzduchu a proti útoku mikroorganizmov biologického pôvodu ako sú baktérie, huby, chaluhy, riasy, mach, porasty atď. Použitie Silomalu zabraňuje prenikaniu vlhka do hĺbky štruktúry a spoločne s ním všetkých látok, vyskytujúcich sa vo vzduchu. Je to silano-siloxanový prípravok so samočistiacimi vlastnosťami, vytvára náter odolný proti prenikaniu vody. Zanecháva jemný film, ktorý dovoľuje dýchať povrchu, vytvára zodpovedajúci efekt a vzhľad, nespôsobuje zmenu farby.

Odporúčame pre zabezpečenie rôznych druhov podkladu, napr. exteriérové a interiérové omietky, dekoratívne omietky, povrchy stien, mramor, kameň, fasády, dlažobné kocky, terakota, keramika pieskovec, tehla atď. Výborne zabezpečuje povrchy ohrozené presakovaním vody a špiny v miestnostiach ako sú kúpeľňa, kuchyne, práčovňa, kotolňa, a tiež môže predstavovať ochrannú vrstvu na dekoratívnych omietkach napr. travertín, betón, efekt hrdze atď. Je možné ho použiť aj pre dodatočné zabezpečenie neuralgických povrchov (bez vhodných odkvapov, na severnej strane, blízkosť zelených plôch atď .) natretých vonkajším fasádnym náterom  alebo omietkou. Odporúčame po profesionálnu ochranu moderných budov, historických domov, úradov, štylizovaných objektov, dvorov, blokov, mrakodrapov, všetkých verejných objektov, v zdravotníctve, vzdelávacích a kultúrnych zariadení, sanatórií, domovov dôchodcov, kúpeľov - biológickej regenerácia atď. 

Vlastnosti:

     - rýchlo účinkuje
     - ľahko sa nanáša
     -  chráni pred vlhkom
     - zvýrazňuje farbu podkladu
     - odolný proti prenikaniu vody
     - dovoľuje povrchu "dýchať"
     - odvádza z múrov vodnú paru
     - redukuje citlivosť na nečistoty
     - neobsahuje škodlivé rozpúšťadlá
     - umožňuje predĺžiť sviežosť natretých /omietnutých plôch
     - nemení farbu podkladu, bezfarebný, nevytvára silnú vrstvu
 

  • Použitie: interiér/exteriér
  • Spotreba: 8-10 m2/L na vrstvu
  • Farebný odtieň: bezfarebné
  • Nanášanie: štetcom, valčekom, nástrekom
  • Balenie: 1L, 5L

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: