LED zdroj BERGMEN INTEGRA 20W / 12VDC / IP68

Značka: BERGMEN
14,15 € / ks 11,79 € bez DPH
doba dodania: 4-6 dní

Zdroj (trafo) pre LED osvetlenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

LED zdroj BERGMEN INTEGRA 20W / 12VDC / IP68

Kompaktný, kórejský montážny zdroj zo série Bergmen Integra s vysokou účinnosťou, vysokou zaťažiteľnosťou a kompletnou sadou ochrán.
Hermetické puzdro s krytím IP68 umožňuje použitie napájacieho zdroja na miestach vystavených vlhkosti alebo vo vonkajších podmienkach.
Zdroj je vybavený ochranou proti skratu, preťaženiu a prepätiu. Je určený pre všetky osvetľovacie systémy pracujúce s napätím 12VDC.
Vďaka vysokej úrovni ochrany je možné ho použiť vo vnútorných aj vonkajších inštaláciách. Je navrhnutý tak, aby podporoval riešenia LED osvetlenia so stabilizovaným napätím.
Napájací zdroj je skvelý na napájanie:
• LED pásiky
• LED žiarovky
• LED moduly

Veľmi dobrá kvalita komponentov a solídne spracovanie zdroja zaručujú jeho bezporuchovú prevádzku v mnohých aplikáciách, najmä v inštaláciách súvisiacich s LED osvetlením.

FREKVENCIA: 50~60 HZ
FARBA SVETLA: TEPLÁ BIELA
VSTUPNÉ NAPÄTIE: 180~264 V AC
VÝSTUPNÉ NAPÄTIE: 24 VDC
VÝKON: 20 W
VÝSTUPNÝ PRÚD: 1,66 A
PRACOVNÁ TEPLOTA: -40 ~ 70 °C
TEPLOTA SKLADOVANIA: -40 ~ 70 °C

IP: 68
FAREBNÉ PREVEDENIE: BIELY
ZÁRUKA (V MESIACOCH): 36 MESIACOV
ROZMERY: 151,5 X 35,5 X 25,5 MM
 
Produkty BERGMEN® sú svetelné zdroje s veľmi širokým rozsahom použitia. Dodávajú sa v mnohých prevedeniach, štýloch a výkonoch. Ponuka BERGMEN® zahŕňa profesionálne aj ekonomické modely a široké možnosti použitia z nich robia univerzálny zdroj svetla pre mnohé aplikácie. Ak zháňate niečo špecifické, alebo niečo mimo našej ponuky v e-shope, kľudne nás kontaktujte a my Vám radi nájdeme riešenie a produkt z mimoriadne bohatej produktovej rady BERGMEN, pre akúkoľvek situáciu a inštaláciu. 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: