LED PÁSIK ELEVA 60 IP20 / TEPLÁ BIELA / 12VDC / BM / BERGMEN

Značka: BERGMEN
8,90 € / ks
doba dodania: 4-6 dní

Starostlivo vybrané LED diódy použité v sérii LED pásikov BERGMEN Eleva zaisťujú rovnakú farbu svetla a rovnomernú intenzitu po celej dĺžke pásika.

Detailné informácie

Podrobný popis

LED PÁSIK ELEVA 60 IP20 / TEPLÁ BIELA / 12VDC / BM / BERGMEN

Všestranný a univerzálny LED pásik určený pre vnútorné použitie. Starostlivo vybrané LED diódy použité v sérii LED pásikov BERGMEN Eleva zaisťujú rovnakú farbu svetla a rovnomernú intenzitu po celej dĺžke pásika.

Profesionálna séria LED pásikov Eleva 60 s hustotou 60 led/m. Používa sa vo všetkom interiérovom dekoratívnom a architektonickom osvetlení. Páska s výkonom 4,8 W/m. umožňuje jemné osvetlenie, okrem iného výklenkov, pracovných dosiek, podhľadov, výkladov, nábytku.
 
Predajná jednotka - v metroch
Šírka pásky: 8 mm
Rezané časti: 5 cm

UHOL SVETLA : 120 °
FARBA SVETLA: TEPLÁ BIELA
VÝKON: 4,8 W/M
NAPÄTIE: 12 V DC
ŠÍRKA PÁSKY: 8 MM
TEPLOTA FARBY: 3000 K
PRACOVNÁ TEPLOTA: -20 ~ 50 °C
TEPLOTA SKLADOVANIA: -30 ~ 80 °C
TYP LED: 60 X 2835 SMD

IP: 20
LÚČ SVETLA: 441 LM 
MNOŽSTVO LED / M: 60 / M
ZÁRUKA (V MESIACOCH): 60 MESIACOV
TRIEDA ENERGETICKEJ ÚČINNOSTI: F
 
LED pásiky BERGMEN® sú svetelné zdroje s veľmi širokým rozsahom použitia. Dodávajú sa v mnohých farbách bieleho svetla a farieb: červená, zelená, modrá, žltá a vo verzii RGB s možnosťou zmeny farieb v rámci tejto palety. Ponuka LED pásikov BERGMEN® zahŕňa profesionálne aj ekonomické modely a široké možnosti použitia z nich robia univerzálny zdroj svetla pre mnohé aplikácie. Ak zháňate niečo špecifické, alebo niečo mimo našej ponuky v e-shope, kľudne nás kontaktujte a my Vám radi nájdeme riešenie a produkt z mimoriadne bohatej produktovej rady BERGMEN, pre akúkoľvek situáciu a inštaláciu. 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: