Flexibilná nástenná lišta MDD346F MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
36,50 € / ks
doba dodania: 3-5 dní

Nástenná flexibilná soklová lišta MDD346F je elegantný profil strednej veľkosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Flexibilná nástenná lišta MDD346F MARDOM

Nástenná flexibilná soklová lišta MDD346F je elegantný profil strednej veľkosti. Univerzálny dizajn robí soklovú lištu vhodnou pre všetky štýly interiéru a inovatívna technológia Flex umožňuje inštaláciu na akýkoľvek, dokonca aj zaoblený povrch. MDD346F je vodotesný a odolný voči slnečnému žiareniu.

  • Dĺžka: 200 cm
  • Výška: 6,1 cm
  • Hĺbka: 2,3 cm
  • Materiál: Flex
  • Povrchová úprava: matná
  • EAN kód: 5901694451480

Flexibilná nástenná lišta MDD346F sa osvedčí ako estetický dekoratívny prvok do problematických interiérov. Lišta je vyrobená z flexibilného materiálu Flex, ktorý umožňuje inštaláciu na neštandardné povrchy - s vypuklosťami alebo zakriveniami. MDD346F je odolný aj voči vlhkosti - častice vody sa odrážajú od povrchu, vďaka čomu si soklová lišta zachová svoj dokonalý tvar bez ohľadu na miestnosť, v ktorej je inštalovaná.
Profil je odolný aj proti slnečnému žiareniu. Pri dlhodobom vystavení UV žiareniu materiál nežltne ani nepraská. Flexibilný pás má tiež špeciálny priestor určený na maskovanie káblov a domácich elektroinštalácií. Je to nielen krásny dekoratívny prvok, ale aj praktické riešenie interiéru.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné lišty zdobené
Dĺžka: 200cm
Farba: Biela
Materiál: FLEX
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: