BETON MARMO - betónová stierka

Značka: ECORSON
6,55 € / ks 28,81 € / ks 142,33 € / ks od 6,55 € / ks
Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Zvoľte variant
Veľkosť balenia
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Štýlová dekoratívna stierka s efektom pohľadového betónu o strednej hrúbke zrna.

Detailné informácie

Podrobný popis

BETON MARMO - betónová stierka

Minerálna, plne ekologická dekoratívna omietka, ktorá dodáva povrchu surovú hĺbku a charakter. Odporúča sa na vnútorné aj vonkajšie použitie, umožňuje získať zaujímavý saténový alebo matný povrch. Táto štruktúra môže byť výrazná pri väčších póroch s tónovými prechodmi alebo menej výrazná pre tých, ktorí teraz očakávajú takú módu – štruktúru v „betónovom efekte“. Prírodné zložky a výrobný cyklus, ako aj zásadité pH zaisťujú dokonalé odvádzanie vlhkosti zo stien a bránia rastu húb, plesní a iných mikroorganizmov. Použitý v systéme je mimoriadne odolný voči umývaniu a dokonca aj drhnutiu a ľahko sa udržiava. Dekoratívny betón je ideálny na konečnú úpravu stien, najmä vystavených nečistotám a mechanickému poškodeniu, tiež na originálne a exkluzívne dokončenie vášho domova alebo firmy. Umožňuje vám voľne vytvárať priestor s textúrami, spĺňa vysoké požiadavky na profesionálny produkt.
 
Betónová stierka Beton Marmo dopĺňa dokonalý aranžmán v modernom i klasickom interiéri s vhodnou atmosférou: bytový a verejný, ale aj industriálny, dokonale ladí s prírodnými materiálmi, napr. drevom, keramikou, sklom, kameňom či kovmi, využíva sa aj v aranžmánoch ako odraz efektov debnenia alebo priemyselného debnenia alebo dilatačných škár.
 
Veľmi veľkou výhodou je, že túto betónovú stierku je možné použiť priamo v systéme pre cementovo-vápenné omietky a strojové omietky, bez potreby sadrovej úpravy a dokonalého vyhladenia povrchu. Dá sa použiť vo všetkých interiéroch a exteriéroch budov, v módnom – konštrukčnom „betónovom efekte“. Odporúčame pre vnútorné a vonkajšie použitie: renovácie starých budov, kde sa používa odvlhčovací systém, konzervačné a reštaurátorské práce, práce zahŕňajúce vyhladzovanie omietok a starých náterov, novostavby domov, ktoré spĺňajú kritériá - "ekologické, zelené stavby" a pod. 

 
Kompletné zloženie systému: MFA Plus, BUCCIATTO E, 1v. CALCE MARMORINO alebo BETON MARMO, 2v. BETON MARMO, LUMICCA INCOLORE.

 
Vlastnosti:
• zásaditá, vytvára prostredie v ktorom sa nerozvíjajú huby, plesne ani iné mikroorganizmy
• použitá v systéme a impregnovaná je odolná voči umývaniu a drhnutiu
• dobre slúži na vypĺňanie, na vyrovnávanie povrchov
• vysoká difúzivita vodnej pary
• vysoká odolnosť voči nárazu
• má vynikajúcu priľnavosť k rôznym podkladom

Spotreba: 1,3 - 4,5 kg/m2
Použitie: int/ext
Náradie: hladítko INOX


Aplikačné video: 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: