BUCCIATO - štruktúrovaná omietka

Značka: ECORSON
7,25 € / ks 29,17 € / ks 133,46 € / ks 18,35 € / ks od 7,25 € / ks 6,04 € bez DPH 24,31 € bez DPH 111,22 € bez DPH 15,29 € bez DPH od 6,04 € bez DPH
Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Zvoľte variant
Veľkosť balenia
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Bucciato minerálna dekoratívna omietka na fasádu a do interiéru. Vytvára voči vode a mechanickému poškodeniu odolný jemný štruktúrovaný povrch.

Detailné informácie

Podrobný popis

BUCCIATO - štruktúrovaná omietka

Vonkajšia a vnútorná „omietka“ vyrobená z veľmi kvalitného špeciálne vybraného kremeňového zrna a živice vo vodnej emulzii. Aby sa zlepšila štruktúra steny, je navyše vystužená mikrovláknami, vďaka čomu sme získali produkt odolný voči mikrotrhlinám. Je nepremokavá, umožňuje stenám „dýchať“, ľahko sa aplikuje.

Ideálny na profesionálne vykonávanie práce, vyznačuje sa veľmi vysokou priľnavosťou k rôznym substrátom. Jeho kvalita zaisťuje vysokú bezpečnosť a farebnú odolnosť na vonkajšej strane. Bucciato je omietka s jemnou granuláciou, obsahujúca špeciálne vybrané zrno s presne definovaným zložením kvality a percentuálnym rozdelením frakcií, ktoré vám umožňuje maskovať povrchové nedokonalosti, malé praskliny, nerovnosti, je kompaktná a homogénna.

Vhodná na pokrývanie a konzerváciu izolačných fasádnych systémov budov. Jeho kvalita zaisťuje vysokú bezpečnosť a zachovanie vybraných farieb vonku, omietka sa farebne tónuje, má farebný odraz <25. Používa sa tiež na ochranu pred vlhkosťou, oderom a škodlivými poveternostnými podmienkami. Okrem toho sa vyznačuje veľmi vysokou trvanlivosťou a odolnosťou proti mechanickému poškodeniu, čisteniu a umývaniu (dokonca aj pri detergentoch). Odporúčame tiež ako dekorácie interiéru a exteriéru.

V závislosti od použitých nástrojov a spôsobu aplikácie môžeme získať rôzne typy dekoratívnych štruktúr.

Používa sa tiež v systémoch ako kremenný základný náter pre mnoho dekoratívnych efektov, na sadrokartónové dosky, omietky, na hladké a štrukturálne povrchy, na rôzne omietky a substráty. Často sa používa aj na dekoráciu verejných priestranstiev (napr. Hotely, obchody, reštaurácie, kancelárie, konferenčné miestnosti, vo vzdelávacích a kultúrnych budovách, zdravotníctve, priemysle atď.), ako aj v apartmánoch, domoch, chodbách, schodištiach a všade, kde chceme vytvárať útulné bývanie, ako aj povrchy vystavené nečistotám aj v morskom a horskom podnebí.

Pomocou Bucciato možno tiež vytvoriť na stene efekt dreva - k tomu systemovému náteru je potrebná ešte Jeans Velatura a Lumicca Antica.

Vlastnosti:

• kompatibilná a používaná ako kremenný základ s mnohými výrobkami v dekoratívnych a ochranných systémoch

• použitá vo vhodnom systéme zaisťujú priepustnosť povrchových pár

• odolná voči poveternostným a mechanickým vplyvom

• používa sa v systémoch, poskytuje ochranu proti vlhkosti

• zaisťuje udržanie kvality zvolenej farby

• veľmi dobrá priľnavosť k rôznym substrátom

• jej použitie nevyžaduje povrchovú úpravu

• vodeodolná

• elastická

Počet vrstiev: 1
Spotreba: 0,6 - 1 m2/kg
                 5 - 7 m2/kg v prípade použitia ako podkladový náter
Použitie: int/ext
Náradie: valček, štetec, hladítko INOX
Farebné tónovanie: áno, podľa vzorkovníka Ecorson AP

Aplikácia: 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: