Stropná lišta MD145 MARDOM 6x6cm

Značka: MARDOM DECOR
19,40 € / ks 16,17 € bez DPH
doba dodania: 4-6 dní

Moderná stropná lišta MARDOM z materiálu Polyforce

Detailné informácie

Podrobný popis

Stropná lišta MD145 MARDOM 6x6cm

Niektoré dôležité vlastnosti týchto líšt: výnimočná tvrdosť a odolnosť proti mechanickému poškodeniu, jednoduchosť inštalácie, bohatý dizajn, možnosť zakryť elektrické káble.
Biely, hladký povrch opatrený základovou farbou.
Vysoká odolnosť voči vode a vlhkosti, vhodná do kúpeľne.
Možnosť maľovania akrylovými, silikónovými a silikatovými farbami.
Výborne sa hodí k rôznym druhom podláh a slúži ako elegantné ukončenie keramickej dlažby.
 
Rozmer: 6 x 6 cm
Štandardná dĺžka: 200 cm

Materiál: Polyforce (tvrdený plast)
Farba: biela
Cena je za 1 kus
 
Inštalácia líšt video: 

Montáž:
Výrobky Mardom Decor je možné pripojiť k prakticky akémukoľvek povrchu. Povrch musí byť hladký, čistý, suchý a pevný, bez škvŕn od mastnoty, oleja a ďalších nečistôt. Staré tapety a nestabilné omietky by mali byť odstránené.
Montáž sa vykonáva v suchom prostredí, preto sa neodporúča montáž skoro po namaľovaní prietoru, vtedy zvyknú byť izby vlhké.  Príliš veľa vlhkosti môže spôsobiť rozmerové zmeny v prípade polyuretánových výrobkov.Tiež sa vyhnite veľkým teplotným rozdielom medzi miestom skladovania a miestom montáže. Optimálna teplota je izbová teplota. 
 
Na hrany lišty (pozdĺž), ktoré budú pritisnuté k stene nanesieme lepidlo Mardom Fix Pro a silno pritlačíme k stene. Prebytočné lepidlo, ktoré bude vytlačené spod lišty, utrieme navlhčenou hubkou alebo handričkou. Pri montáži poslednej lišty; natrieme ju tiež z oboch koncových strán a vložíme medzi posledné lišty, tak aby boli napevno a neostala medzi nimi veľká medzera. Prebytok lepidla opäť utrieme handričkou alebo hubkou.
Pri lepení flexibilných líšt (ohybných) používame lepidlo Mardom Decor Fix Extra. Lišty je po vyschnutí lepidla (min. 24hod) možné premaľovať  farbou, najlepšie vyššej kvality bez obsahu rozpúšťadiel.
 
Upozornenie: Tak ako pred montážou, aj počas nej nevystavujte lišty vlhkosti. Ak sa na nej objaví nejaké znečistenie, očitite navlhčenou hubkou, alebo pretrite jemne brúsnym papierom. Rezať pred maľovaním. 
Používajte len lepidlá Mardom Decor. Na spoje medzi lištami sa používa lepidlo Mardom Fix Extra. Pri lepešní ťažkých líšt, alebo pre urýchlenú montáž, lepidlo Mardom MAX.

Dodatočné parametre

Kategória: Stropné lišty hladké
Dĺžka: 200cm
Kolekcia: Standard
Materiál: Polyforce (PVC)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: