Stĺp C4002W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
383,06 € / ks 319,22 € bez DPH
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C4002W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C4002W MARDOM

Stĺp C40002W je jedinečný kvalitný podstavec, ktorý spolu s podstavcom a podstavcom vytvára nevšednú dekoratívnu kompozíciu. S jeho pomocou dodáte obytným interiérom, obchodným priestorom či verejným budovám exkluzívny a elegantný rozmer. Stĺp C40002W je určený na montáž s uzáverom a základňou - montáž jednotlivých prvkov je však veľmi rýchla a pohodlná. Komponenty stačí oblepiť spojivom, aby sa dali efektívne navzájom spojiť a zabezpečili tak odolnosť celej konštrukcie.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 20 x 242.5 x 12.5 cm
Materiál: Profoam

Stĺp C40002W má veľmi klasický dizajn, vďaka čomu sa perfektne hodí do mnohých interiérových aranžmánov a tiež sa prispôsobí mnohým štýlom komponentov kompozície. Výrobok je vyrobený z ProFoam - materiálu odolného voči vlhkosti, drobným škrabancom a poškodeniam ako aj UV žiareniu. Vďaka tomu si podstavec zachová svoj dokonalý vzhľad po mnoho sezón a efektívne zdobí interiér. Stĺpec C40002W vám umožňuje maľovať vodou riediteľnými farbami bez obsahu rozpúšťadiel - môžete mu tak dodať požadovanú farbu a prispôsobiť si ho z hľadiska celého aranžmánu.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: