Stĺp C4001W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
304,08 € / ks
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C4001W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C4001W MARDOM

Stĺp C4001W je štuková dekorácia, ktorá vnáša do interiéru efekt nespochybniteľnej elegancie a závan exkluzívneho dizajnu. S jeho pomocou môžete ozdobiť priestory rodinných domov, obchodných priestorov alebo verejných budov. Stĺpik C4001W je vyrobený z ProFoam - materiálu, ktorý je odolný voči drobnému mechanickému poškodeniu, vlhkosti a UV žiareniu. Vďaka tomu si podstavec upevnený v akomkoľvek priestore zachová svoj dokonalý vzhľad po mnoho rokov.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 18 x 242.5 x 10 cm
Materiál: Profoam

Stĺp C4001W je určený na montáž s podstavcom a podstavcom, ktorých pripevnenie k podstavcu je mimoriadne intuitívne - stačí prvky zakryť plastom, aby sa natrvalo spojili prvky dekoru a vytvorila sa efektná dekoratívna kompozícia. Okrem toho je tento výrobok pokrytý základným náterom, ktorý umožňuje jeho natieranie farbami na vodnej báze, t.j. bez rozpúšťadiel v kompozícii.
Dekoru tak dodáte požadovanú farbu a zladíte ho s celým dizajnom interiéru. Stĺp C4001W má veľmi univerzálny štýl - je bez razenia či drážok, čo znamená, že ho môžete integrovať nielen do mnohých interiérových kompozícií, ale aj kombinovať so štýlovo rôznorodými objímkami či podstavcami.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: