Stĺp C3002W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
389,05 € / ks 324,21 € bez DPH
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C3002W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C3002W MARDOM

Stĺp C3002W je určený na upevnenie pomocou uzáveru a podstavca - ich montáž je založená len na výrobcom odporúčanom lepidle, čo značne uľahčuje upevnenie. Vďaka tomu môžete dekoratívne prvky pripojiť sami, čím sa vyhnete potrebe zapojiť do tohto procesu špecialistu. C3002W má základný náter, čo znamená, že ho môžete natrieť farbou podľa vlastného výberu pomocou farieb na vodnej báze. Investujte do najkvalitnejšieho štukového prvku, ktorý vnesie do interiéru závan exkluzívneho dizajnu.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 20 x 239.5 x 12.5 cm
Materiál: Profoam

Stĺp C3002W je najkvalitnejší podstavec, ktorý vnesie efekt starožitného dizajnu do každého interiéru. Dokonale sa hodí ku klasickým, retro alebo eklektickým aranžmánom. Stĺp C3002W je zdobený reliéfnymi zvislými pruhmi so zaoblenými povrchmi, vďaka čomu pôsobí mimoriadne elegantne a exkluzívne. Vyrobené z veľmi odolného materiálu, ktorým je ProFoam, zaručuje odolnosť proti vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu. To znamená, že stĺp si zachováva svoj pôvodný vzhľad po mnoho sezón a efektívne zdobí priestory domov, kancelárií alebo verejných budov.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: