Stĺp C3000W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
284,16 € / ks
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C3000W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C3000W MARDOM

Stĺp C3000W by mal byť namontovaný s podstavcom a uzáverom, ktoré spolu tvoria efektný dekoratívny set. Montáž prvkov je rýchla a pohodlná – stačí ich spojiť lepidlom. Komponent môžete natrieť aj farbami na vodnej báze, t.j. bez rozpúšťadiel v kompozícii, ktoré ladia s celým aranžmánom.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 15 x 239.5 x 8 cm
Materiál: Profoam

Stĺp C3000W je štukový komponent, ktorý sa používa na zavedenie mimoriadne originálnych dekorácií do interiéru, ako sú napríklad stĺpy udržiavané v palácovej tradícii. Predtým fixované ako konštrukčná podpora interiéru, dnes sú dekoratívnym prvkom v klasickom štýle.
Stĺp C3000W vnáša do priestoru prvok exkluzívneho retro štýlu. Komponent je vyrobený z mimoriadne odolného materiálu, ktorým je ProFoam a je odolný voči vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu. Vďaka tomu je možné prvok namontovať v akejkoľvek miestnosti - od obytných až po servisné priestory, hotely, reštaurácie a verejné budovy. Produkt si zachová svoj dokonalý vzhľad po mnoho sezón – bez zožltnutia alebo deformácie pri kontakte s vodou.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: