Rohový prvok MD002-10 MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
5,87 € / ks
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny prvok k rohovým lištám.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rohový prvok MD002-10 MARDOM

MD002-10 je dekoratívny dokončovací prvok vyrobený z profoamu. Vyznačuje sa vodeodolnosťou, odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a nízkou hmotnosťou. Prezentovaný štukový prvok vám pomôže vytvoriť elegantné a v poslednej dobe veľmi módne nástenné rámy.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 
Funkcia rohových prvkov Mardom Decor je, že maskujú predovšetkým spoje líšt a ich montážou získate priestor s mimoriadnym a mimoriadne efektívnym charakterom. Vďaka jednoduchému a univerzálnemu dizajnu našich rohov máte možnosť inštalácie produktu v akomkoľvek type miestnosti, akomkoľvek usporiadaní a štylizácie interiéru.
Pomocou rohov urobíme napr. štýlový rám pre zrkadlo alebo obraz. Takýto rám umiestnený na veľkolepej tapete je sám o sebe zaujímavou dekoráciou.
Vhodné použitie týchto líšt zdôrazní štýl dizajnovania, čím dodá interiéru jedinečný charakter.

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 15,4 x 15,4 x 4 cm
Materiál: Profoam

MD002-10 Mardom Decor má veľkosť prispôsobenú nástennej lište MD002 Mardom Decor a je venovaný tomuto produktu. To znamená, že rámy vytvoríte kombináciou týchto dvoch prvkov. Montáž, rovnako ako v prípade soklových líšt u nás, sa vykonáva pomocou štukového lepidla (kúpite v našom obchode). Odporúčame aj iné rohové prevedenia, ktoré sú dostupné v ponuke Mardom Decor.

Dodatočné parametre

Kategória: Rohové prvky k lištám
Kolekcia: Standard
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: