Flexibilná stropná lišta MDB169F MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
86,56 € / ks 72,13 € bez DPH
doba dodania: 3-5 dní

Flexibilná stropná lišta MDB169F MARDOM - lištu je možné inštalovať nielen do obytných priestorov, ale aj do náročných kúpeľní, kuchýň a reštaurácií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Flexibilná stropná lišta MDB169F MARDOM

Pružnú stropnú lištu je možné inštalovať nielen do obytných priestorov, ale aj do náročných kúpeľní, kuchýň a reštaurácií. Výhodou produktu je aj jeho pohodlná montáž - stačí naň dedikované lepidlo, ktoré výrazne zjednodušuje a urýchľuje proces montáže profilu.

  • Dĺžka: 200 cm
  • Výška: 12,4 cm
  • Hĺbka: 12,6 cm
  • Materiál: Flex
  • Povrchová úprava: matná

Flexibilná stropná lišta je štukový profil, s ktorým môžete rýchlo a efektívne ozdobiť spojenie stien a stropu, ale aj zamaskovať rozvody, spoje panelov a všetky druhy defektov. Tento dekor má vlastnosti FLEX, čo znamená, že je určený na inštaláciu na zaoblené povrchy - napríklad profily alebo oblúky.
Flexibilná stropná lišta je tiež ideálna na montáž na steny s veľkými rozdielmi v úrovniach - štuky je možné ohýbať bez obáv z rozbitia alebo poškodenia. Dôležité je, že materiál FLEX, z ktorého bol vyrobený, je navyše odolný voči vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu, čo dáva veľmi široké možnosti použitia produktu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stropné lišty zdobené
Dĺžka: 200cm
Farba: Biela
Materiál: FLEX
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: