Nástenná lamela, biela L0101T

Značka: MARDOM DECOR
18,06 € / ks
doba dodania: 5-7 dní

Nástenná lamela L0101T je vysoko kvalitný dekoratívny prvok s inovatívnou formou nástenného panelu, ktorý umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu v jednom kuse. Lamely sú vyrobené z materiálu PolyForce s výbornými technickými parametrami s využitím pokročilej technológie ScratchShield® - sú odolné voči mechanickému poškodeniu, vode a UV žiareniu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nástenná lamela, biela L0101T

Ak premýšľate, ako vyzdobiť stenu vo vašej domácnosti, nástenné panely Lamelli môžu byť tou najlepšou voľbou. Pomerne hlboký, trojrozmerný tvar lamiel dáva na stene výrazný trojrozmerný efekt. Toto riešenie bude perfektné ako televízna stena, čelo postele v spálni alebo ako dekoratívny akcent v predsieni.
Nástenné lišty sa používajú aj na oddelenie zón v dome a tvoria jasnú hranicu napríklad medzi kuchyňou a obývacou izbou. Okrem zjavných vizuálnych výhod, ktoré sú ľahko viditeľné voľným okom, sú nástenné lišty Lamelli aj technologicky vyspelým materiálom, ktorý vám bude slúžiť roky. Lamely sú plne odolné proti vlhkosti, deformácii a vydutiu. Vďaka hlbokej pigmentácii si zachovávajú intenzívne farby, aj keď ich nainštalujete na najslnečnejšie miesto vo vašom dome.

Počas výrobného procesu je materiál obohatený o technológiu ScratchShield, ktorá poskytuje maximálne spevnenie povrchu a chráni ho pred poškriabaním. To robí z panelov Lamelli najtvrdšie polymérové ​​lamely na trhu a účinok potvrdzujú testy vykonané tvrdomerom. Štruktúra našich lamiel imituje prirodzenú textúru masívneho dreva. Tento efekt sa nám darí dosiahnuť vďaka použitiu technológie razenia, ktorá zahŕňa vytvorenie drevenej potlače, ktorá dokonale ladí so všetkými priehlbinami a žilkami na povrchu. Vďaka tomu nemajú nástenné lišty umelú, lesklú, plastickú štruktúru, ale mierne matný, saténový povrch.

V našej ponuke tiež nájdete pravé i ľavé zakončenie lamely, ktorá k tejto nástennej lamele prináleží.

Technické údaje:

  • Dĺžka: 200 cm
  • Výška: 12 cm
  • Hĺbka: 1,2 cm
  • Materiál: PolyForce
  • Povrchová úprava: matná

Pozn.: Z technologických dôvodov sa môžu všetky rozmery líšiť v tolerancii +/- 0,5%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: