MURISTON OPAL - CLASSIC, EMERALT, BAZALT dekoratívna omietka

Značka: ECORSON
13,49 € / ks 62,20 € / ks 215,20 € / ks 13,02 € / ks 59,53 € / ks 205,46 € / ks 11,53 € / ks 50,65 € / ks 172,93 € / ks od 11,53 € / ks
doba dodania: 5-8 dní doba dodania: 5-8 dní doba dodania: 5-8 dní doba dodania: 5-8 dní doba dodania: 5-8 dní doba dodania: 5-8 dní doba dodania: 5-8 dní doba dodania: 5-8 dní doba dodania: 5-8 dní Zvoľte variant
Veľkosť balenia
MURISTON OPAL
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dekoratívna fasádna omietka obsahujúca minerálne častice.

Detailné informácie

Podrobný popis

MURISTON OPAL - CLASSIC, EMERALT, BAZALT dekoratívna omietka

Módna, jediná svojho druhu, neopakovateľná, vysoko trvanlivá dekoratívna omietka pre interiéry i exteriéry, ktorá sa pod vplyvom osvetlenia jemne mení, s prísadami triedenej drte a prírodného kameňa s rôznou zrnitosťou. Používa sa s prísadami čiernych a priehľadných perleťovo-brokátových šupín, ktoré dodávajú výnimočné a okázalé efekty na plochy múrov. Pri ožiarení slnkom alebo osvetlení sa začínajú trblietať ako diamanty. Odporúčame najmä na miesta ohrozené mechanickým poškodením a znečistením. Je odolná tiež proti vplyvom počasia a umývaniu tlakovou vodnou pištoľou, napr. Kärcher.

Muriston Opal - najnovší druh z rodiny Muristonov, pripravený na použitie v módnej, dizajnérskej béžovo-šedej farbe, obsahuje vo svojej hmote prírodné, minerálne štrky a kamene odrážajúce lesk v podobe blýskavých-priehľadných a tmavých uhlíkov. S ohľadom na použitú drobnejšiu drť je výdatnosť väčšia a obnáša 0,8-1 KG na 1 vrstvu.  

Príklady použitia:
Odporúčame pre použitie v interiéri aj v exteriéri objektov a budov. Veľmi trvanlivá, s ohľadom na odolnosť voči úderom, oteru a ľahkú umývateľnosť odporúčame všade tam, kde sa vyskytujú miesta ohrozené znečistením a mechanickým poškodením, všetky verejné miesta s veľkou intenzitou prevádzky napr. haly, steny schodísk, chodby, komunikačné ťahy, predsiene, reštaurácia , jedálne, bary, kotolne, sušiarne, kuchyne, obývacie izby, krby, garáže, pivnice, kúpeľne, sklady, veľkoobchody a miesta, kde sa zdržujú malé deti, a tiež zvieratá atď. Skvele sa osvedčuje na podkladoch ako napríklad zateplenie budov, cemento-vápenné omietky, sadrokartónové panely, sokle, stĺpy, architektonické formy, ohrady, obloženie, betón atď.
Odporúčame používať na všetkých prestížnych miestach napr. konferenčné sály, operné a divadelné sály, kinosály, reštaurácie, jedálne, bary, kuchyne, salóny, krby atď, a verejných objektoch napr. nemocnice, čakárne, poradne, sanatóriá, školy, škôlky, jasle, hospice, domovy dôchodcov, sirotince, priestory biologické regenerácie, priestory pre spracovanie, dozrievanie a skladovanie potravín atď.

Vlastnosti:
-    veľmi dobrá priľnavosť na rôzne podklady
-    odolná proti zmývaniu, drhnutiu a oteru
-    odolná voči zásaditosti
-    zvýšené hydrofóbne vlastnosti
-    ľahko sa nanáša, dekoratívna
-    dobrá odolnosť voči mikrotrhlinám
-    odolná voči vplyvom počasia
-    ľahko sa udržuje v čistote
-    odolná voči chemickým látkam
-    vodovzdorná


Typ: silikón-akrýlová omietka
Podklad: Primer EG, pod Muriston Opal Emerald sa odporúča tónovaný Primer E
Náradie: INOX hladítko, plastové hladítko
Použitie: interiér/exteriér
Spotreba: 1-1,25 kg/m2 na vrstvu
Vrstvy: 1

Aplikácia: 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: