Garnižová lišta QL011 MARDOM 9,5x12,3cm

Značka: MARDOM DECOR
51,20 € / ks 42,67 € bez DPH
doba dodania: 3-5 dní

Garnižová lišta Mardom sa hodí to klasických aj moderných interiérov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Garnižová lišta QL011 MARDOM

Lišta má inovatívnu technológiu LightGuard®, ktorá úplne eliminuje prienik LED svetla cez povrch lišty. Vďaka tomu nemusí byť lišta zvnútra pokrytá hliníkovou páskou. Celý povrch lišty s technológiou LightGuard® je dokonale rovnomerný a okolo lišty je rozptýlené svetlo z LED.

Garnižovú lištu je možné použiť s akýmkoľvek typom záclonovej tyče - tyč, koľajnica.

Garnižová lišta Mardom Decor má špeciálny priestor na nalepenie LED pásikov. Vďaka tomu môžu byť lišty osvetlené.

Lišta je pokrytá bielou základnou farbou, ktorá uľahčuje absorpciu ďalších vrstiev farby. Lištu odporúčame natrieť akoukoľvek farbou na báze vody (akrylová, latexová, vinylová).

Vlastnosti: ľahké, tvrdé, odolné voči vode a vlhkosti, odolné voči umývaniu, nehorľavé a netoxické

Rozmer:  12,3 x 9,5 cm
Dĺžka: 200 cm

Materiál: Polyforce
Cena za 1 kus

Inštalácia: 

 

Montáž:
Výrobky Mardom Decor je možné pripojiť k prakticky akémukoľvek povrchu. Povrch musí byť hladký, čistý, suchý a pevný, bez škvŕn od mastnoty, oleja a ďalších nečistôt. Staré tapety a nestabilné omietky by mali byť odstránené. Montáž sa vykonáva v suchom prostredí, preto sa neodporúča montáž skoro po namaľovaní prietoru, vtedy zvyknú byť izby vlhké.  Príliš veľa vlhkosti môže spôsobiť rozmerové zmeny v prípade polyuretánových výrobkov.

Tiež sa vyhnite veľkým teplotným rozdielom medzi miestom skladovania a miestom montáže. Optimálna teplota je izbová teplota. 
Na hrany lišty (pozdĺž), ktoré budú pritisnuté k stene nanesieme lepidlo Mardom Decor a silno pritlačíme k stene. Prebytočné lepidlo, ktoré bude vytlačené spod lišty, utrieme navlhčenou hubkou alebo handričkou.
Pri montáži poslednej lišty; natrieme ju tiež z oboch koncových strán a vložíme medzi posledné lišty, tak aby boli napevno a neostala medzi nimi veľká medzera. Prebytok lepidla opäť utrieme handričkou alebo hubkou.Pri lepení flexibilných líšt (ohybných) používame lepidlo Mardom Decor Fix Extra.
Lišty je po vyschnutí lepidla (min. 24hod) možné premaľovať  farbou, najlepšie vyššej kvality bez obsahu rozpúšťadiel.

Upozornenie: Tak ako pred montážou, aj počas nej nevystavujte lišty vlhkosti. Ak sa na nej objaví nejaké znečistenie, očitite navlhčenou hubkou, alebo pretrite jemne brúsnym papierom. Rezať pred maľovaním. Po skončení prác, odporúčame maľovať farbami vyššej kvality.
Používajte len lepidlá Mardom Decor.

Dodatočné parametre

Kategória: Ozdobné lišty
Dĺžka: 200cm
Kolekcia: Elite
Materiál: Polyforce (PVC)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: