Fototapeta IRIDACEAE

Značka: PHOTOTAPETY
22,75 € / m2 28,98 € / m2 od 22,75 € / m2 18,96 € bez DPH 24,15 € bez DPH od 18,96 € bez DPH
Doba dodania: 5 dní Doba dodania: 5 dní Zvoľte variant
Variant
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Autorské fototapety na mieru. Štýlové a profesionálne fototapety s najnovšími grafickými vzormi, používanými v grafickom a dizajnérskom priemysle.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fototapeta IRIDACEAE

Kolekcia EXCLUSIVE je zbierkou autorských grafík, ktoré sme pripravili pre ľudí, ktorí hľadajú zaujímavé vzory.

V našej ponuke nájdete 2 typy materiálov na ktorých je vybraný obraz vytlačený, vlies a vinyl. Materiály sa vyznačujú vysokou trvanlivosťou, výtlačky poskytujú fotorealistickú reprodukciu farieb a ich trvanlivosť a navyše sú plne ekologické.

  • Vlies - materiál vysokej kvality o gramáži 150g/m2 vznikol spojením celulózy  z polyesterovej vlákniny pomocou latexového spojiva hladkej štruktúry. Je odolný voči škrabancom a roztrhnutiu, a jej hladký matný povrch zabezpečuje minimálny odraz svetla, nekrčí sa a nenaťahuje pri aplikácii, umožňuje stene „dýchať“ a čiastočne funguje ako odhlučnenie. Tapeta neobsahuje  PVC.
  • Vinyl - štruktúrovaná vinylová tapeta na vliesovom podklade so štruktúrou drobného piesku o gramáži 350g/m2. Takáto tapeta umožňuje získanie fotorealistickej kvality tlače v celej škále farieb (od pastelových po čierne),  pekne  vyobrazuje čiernu, je odolná voči škrabancom. Materiál je vhodný do vlhkých priestorov, ako napr. kúpeľne – bez bezprostredného kontaktu s vodou. Tapetu je možné laminovať tekutým laminátom tak isto pred, ako aj po aplikovaní na stenu, čo zabezpečí celkovú vodeodolnosť.

Vlastnosti fototapiet a technické informácie:

- potlač sa vykonáva použitím ekologických technológií   

- naše fototapety sú charakteristické vysokou kvalitou a odolnosťou

- fototapety sú strihané švajčiarskou technológiou ZUND G3

- majú protipožiarne atesty

- ak si chcete skontrolovať farby a kvalitu tlače konkrétnej grafiky, je možnosť objednať vzorku 70x50 cm. Môžete si dať zaslať vzorku iba materiálu na ktorý sa tlačí, alebo aj vzorky iných materiálov, ktoré sú dostupné

- možnosť výroby atypických rozmerov fototapety presne podľa potreby

- vieme vytlačiť akýkoľvek váš obrázok v dostatočnom rozlíšení, alebo obrázok z fotobánk ako napr.   alebo  (nepotrebujete mať založený účet, my pre vás vybrané obrázky zabezpečíme)

- v ponuke na objednávku máme viaceré povrchové štruktúry fototapiet slúžiace na potlač, napr.: maliarske plátno, koža, plátno s kryštálikmi, strieborná a zlatá tapeta, alebo štuktúra piesku a kameňa

- robíme tiež: obrazy s rámom, nálepky a potlač: skla, PVC, kompozitov, dreva, preglejky. Pre viac info nás môžete kontaktovať emailom info@skraslimdom.sk

- dostupné tiež vo verzii pre vlhké prostredie, ako wellness, sauny, bazény a pod. 

Uvedená cena fototapety je za 1 m2.

POSTUP PRI OBJEDNÁVANÍ

1. Do políčka, kde sa uvádza množstvo produktov, zadajte prosím celkovú plochu fototapety v m2 (napr. výška steny 2,40 m x šírka 3,65 m8,76 m2).

2. Do poznámky k objednávke uveďte presný rozmer v cm, a to šírku aj výšku požadovanej fototapety.

3. Do poznámky tiež uveďte, či si prajete aby jednotlivé časti (pásy) fototapety boli rezané klasicky na dotyk (spoj na dotyk), alebo pre pokročilejších je možnosť lepenia na tzv. zakladanie, kedy sú spoje po nalepení takmer neviditeľné.

4. V ďalšom kroku prevedieme fototapetu do zadaných rozmerov a zašleme vám náhľad, aby ste si pozreli, či nepotrebujete pred tlačou obrázok ešte nejako upraviť, alebo posunúť.

5. Následne vám vystavíme faktúru a zašleme pre úhradu vopred, po jej zaplatení zaradíme vybraný obrázok do tlače a po jej dokončení ihneď odošleme. 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: