Flexibilná soklová lišta MD018F MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
46,86 € / ks 39,05 € bez DPH
doba dodania: 3-5 dní

Flexibilná soklová lišta MD018F je najkvalitnejšia štuková lišta, ktorá ponúka špičkový dizajn a pokročilé technologické vlastnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Flexibilná soklová lišta MD018F MARDOM

Flexibilná soklová lišta MD018F je najkvalitnejšia štuková lišta, ktorá ponúka špičkový dizajn a pokročilé technologické vlastnosti. Tento profil umožňuje montáž na oblé plochy - lišta FLEX je flexibilná, vďaka čomu ju môžete namontovať na stĺpy, profily a všetky druhy nerovností. Dekor bol navyše vyrobený z veľmi odolného materiálu.

  • Dĺžka: 200 cm
  • Výška: 8 cm
  • Hĺbka: 1,3 cm
  • Materiál: Flex
  • Povrchová úprava: matná
  • EAN kód: 5901694455082

Flexibilná soklová lišta MD018F je produkt odolný voči vlhkosti, mechanickému poškodeniu a UV žiareniu. Vďaka tomu dáva možnosť montáže v priestoroch s množstvom škodlivých vonkajších faktorov. Zároveň poskytuje dlhodobý dokonalý vzhľad, ktorý esteticky dotvorí spojenie stien a podlahy a zamaskuje všetky druhy defektov v tejto oblasti.
Flexibilná soklová lišta MD018F zakryje rozvody, dilatačnú medzeru, ale umožní aj esteticky doplniť charakter aranžmánu. Produkt ponúka aj veľmi intuitívny systém montáže, ktorý zvládne každý – aj človek bez profesionálneho náradia a technickej spôsobilosti. Stačí štuku zakryť lepidlom a potom ju pripevniť na stenu, aby sa zabezpečila trvanlivosť konštrukcie.

Vodeodolná
Lišta je plne vodeodolná. To znamená, že môže byť úspešne použitá v miestnostiach s vysokou vlhkosťou, ako sú kúpeľne alebo kuchyne. V prípade zaplavenia priamy kontakt neovplyvní vzhľad soklovej lišty.

Odolná voči UV žiareniu
Soklová lišta je vďaka špeciálnym úpravám a náterom odolná voči UV žiareniu. Montáž soklovej lišty na slnečné miesto nespôsobí jej zožltnutie ani zafarbenie.

Odolná voči opuchu
Soklové lišty Mardom Decor, na rozdiel od soklových dosiek z MDF a iných materiálov, nepodliehajú pri pôsobení vlhkosti deformácii, delaminácii a napučiavaniu. Sú rozmerovo stále a vplyvom zmien atmosférických podmienok v miestnosti sa nezmršťujú ani nerozťahujú.

Určené pre montáž na polkruhové alebo veľmi nerovné povrchy
Flexibilný pás Flex je určený na montáž na polkruhové povrchy. Výborne sa hodia aj na veľmi nerovné steny, pretože vďaka svojej pružnosti presne priľnú k zemi. Každá soklová lišta Flex má svoj ekvivalent v štandardnom prevedení - vďaka tomu možno flexibilnú soklovú lištu kombinovať so štandardnou podlahovou lištou.

Dodatočné parametre

Kategória: Podlahové soklové lišty
Dĺžka: 200cm
Farba: Biela
Materiál: FLEX
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: