Flexibilná nástenná lišta MDD345F MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
56,51 € / ks
doba dodania: 3-5 dní

Flexibilná nástenná lišta MDD345F je štuková stena najvyššej kvality, ktorá ponúka mimoriadne elegantný a klasický dizajn, výnimočnú odolnosť a intuitívnu inštaláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Flexibilná nástenná lišta MDD345F MARDOM

Flexibilná nástenná lišta MDD345F je štuková stena najvyššej kvality, ktorá ponúka mimoriadne elegantný a klasický dizajn, výnimočnú odolnosť a intuitívnu inštaláciu. Flexibilná nástenná lišta MDD345F má bielu farbu a efektné razenie prechádzajúce po celej ploche dekoru, vďaka čomu sa profil dokonale hodí k mnohým interiérovým aranžmánom.

  • Dĺžka: 200 cm
  • Výška: 10,2 cm
  • Hĺbka: 2,4 cm
  • Materiál: Flex
  • Povrchová úprava: matná
  • EAN kód: 5901694451466

Flexibilná nástenná lišta MDD345F tiež dokonale maskuje chyby steny - napríklad praskliny alebo káble. Profil ľahko namontujete aj do tých najnáročnejších priestorov - napríklad kúpeľne alebo kuchyne. Štukový základný materiál poskytuje odolnosť proti vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu, čo znamená, že aj takýmto faktorom vystavený dekor si zachováva dokonalý vzhľad po mnoho rokov.
Samotný štukový montážny systém je taký pohodlný a rýchly, že si profil môžete namontovať sami – stačí ho pokryť lepidlom a namontovať na povrch steny. Tento typ štuku je ideálny ako spôsob oddelenia povrchu stavebných priečok, vytvorenie efektných dekoratívnych kompozícií na nich a ochrana kritických miest, napríklad proti otvoreniu.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné lišty zdobené
Dĺžka: 200cm
Farba: Biela
Materiál: FLEX
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: