Flexibilná nástenná lišta MDD338F MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
45,49 € / ks
doba dodania: 3-5 dní

Nástenná flexibilná soklová lišta MDD338F má vlastnosti FLEX, čo znamená, že ju možno ohýbať na oválne plochy bez obáv, že sa zlomí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Flexibilná nástenná lišta MDD338F MARDOM

Nástenná flexibilná soklová lišta MDD338F má vlastnosti FLEX, čo znamená, že ju možno ohýbať na oválne plochy bez obáv, že sa zlomí. Vďaka tomu je tento profil ideálny pre montáž na stĺpy a stĺpy alebo steny s veľkými rozdielmi v úrovniach. Jeho inštalácia je pohodlná a rýchla – všetko, čo potrebujete, je lepidlo. Nástenná flexibilná soklová lišta MDD338F je vyrobená aj z materiálu odolného voči vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu.

  • Dĺžka: 200 cm
  • Výška: 8 cm
  • Hĺbka: 2,1 cm
  • Materiál: Flex
  • Povrchová úprava: matná
  • EAN kód: 5901694451428

Flexibilná nástenná lišta MDD338F je dekoratívny profil určený na inštaláciu na stavebné priečky. Vyznačuje sa veľmi klasickým štýlom - na celej ploche je pokrytý početným razením, čo umožňuje jeho zladenie s mnohými rôznymi interiérovými aranžmánmi - od moderných až po retro.
Nástenná flexibilná soklová lišta MDD338F vám umožňuje vytvárať efektné dekorácie na stenu - možno ju prirezať na mieru a zložiť pomocou efektných dekorácií. Je to tiež metóda na oddelenie vybraných oblastí stavebných priečok, maskovanie ich defektov a ochranu napríklad proti oderu na citlivých miestach chodieb.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné lišty zdobené
Dĺžka: 200cm
Farba: Biela
Materiál: FLEX
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: