Flexibilná nástenná lišta MDD332F MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
21,82 € / ks 18,18 € bez DPH
doba dodania: 3-5 dní

Nástenná flexibilná soklová lišta MDD332F ponúka veľmi pohodlnú inštaláciu - na jej pripevnenie potrebujete iba špeciálne lepidlo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Flexibilná nástenná lišta MDD332F MARDOM

Nástenná flexibilná soklová lišta MDD332F ponúka veľmi pohodlnú inštaláciu - na jej pripevnenie potrebujete iba špeciálne lepidlo, ktoré je potrebné naniesť na povrch štuku a následne pripevniť na stenu. Tento model má navyše vlastnosti FLEX, čo znamená, že ho možno akýmkoľvek spôsobom ohýbať bez obáv z poškodenia alebo rozbitia. To sa zase premieta do možnosti montáže produktu na oblé povrchy stĺpov alebo stĺpov.

  • Dĺžka: 200 cm
  • Výška: 4,1 cm
  • Hĺbka: 1,7 cm
  • Materiál: Flex
  • Povrchová úprava: matná
  • EAN kód: 5901694451381

Stenový flexibilný pás MDD332F je štukový profil určený na inštaláciu na stavebné priečky. Poskytuje široké možnosti pre dekoráciu stien, oddelenie vybraných plôch - napríklad tapetovaných od tých natretých farbou, ale aj ochranu citlivých miest, napríklad proti oderu. Nástenná flexibilná soklová lišta MDD332F je tiež účinným maskovacím prvkom - s jej použitím skryjete chyby alebo praskliny. Skvele sa hodí aj na stavbu vlastných dekorácií stavebných priečok – poskytuje vám široké možnosti rezania na požadovanú veľkosť a spájania do vybraných fragmentov. Nástenná flexibilná soklová lišta MDD332F je tiež dekorom s nadpriemernou životnosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné lišty zdobené
Dĺžka: 200cm
Farba: Biela
Materiál: FLEX
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: