Flexibilná nástenná lišta MDC252F MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
34,97 € / ks 29,14 € bez DPH
doba dodania: 3-5 dní

Flexibilná nástenná lišta MDC252F MARDOM - Nástennú flexibilnú soklovú lištu je potrebné iba pokryť lepidlom a následne pripevniť k povrchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Flexibilná nástenná lišta MDC252F MARDOM

Nástennú flexibilnú soklovú lištu je potrebné iba pokryť lepidlom a následne pripevniť k povrchu. Dôležité je, že tento profil má vlastnosti FLEX, čo znamená, že je ideálny pre montáž na oblé povrchy - napríklad oblúky alebo stĺpy. Môžete ho ohýbať akýmkoľvek smerom bez toho, aby ste sa museli báť, že sa zlomí alebo inak poškodí.

  • Dĺžka: 200 cm
  • Výška: 5,3 cm
  • Hĺbka: 2,3 cm
  • Materiál: Flex
  • Povrchová úprava: matná
  • EAN kód: 5901694451060

Nástenná flexibilná lišta MDC252F je dekoratívny profil, ktorý sa na pozadí širokej škály štukových komponentov vyznačuje mimoriadne originálnym štýlom. Tento dekor zdobia pravidelné, šikmé pruhy, ktoré mu dodávajú univerzálny, ale aj moderný rozmer.
Profil tak môžete prispôsobiť mnohým rôznym usporiadaniam interiéru. Je tiež ideálnym štukom do náročných priestorov s množstvom škodlivých vonkajších faktorov. Nástenná flexibilná soklová lišta je odolná voči vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu, vďaka čomu vyzerá perfektne dlhé roky aj pri inštalácii v kúpeľniach či kuchyniach. Samotný systém montáže dekoru je veľmi pohodlný a rýchly.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné lišty zdobené
Dĺžka: 200cm
Farba: Biela
Materiál: FLEX
Vodeodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: