Dekoratívny stĺpový prvok C5002-4W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
111,24 € / ks 92,70 € bez DPH
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C5002-4W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C5002-4W MARDOM

Základňa stĺpa C5002-4W si zachováva svoj dokonalý vzhľad po mnoho sezón a prezentuje sa veľmi efektívne a elegantne. Nemusíte sa obávať, že sa výrobok zdeformuje, zožltne alebo stratí svoje vlastnosti. Montáž samotného dekoru je pohodlná a rýchla - pomocou lepidla ho natrvalo spojíte so stĺpom. Komponent bol navyše pokrytý základným náterom, takže ho môžete natrieť farbami na vodnej báze.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 31 x 16 x 31 cm
Materiál: Profoam

Stĺpová základňa C5002-4W je odolný podstavec určený na montáž na základňu stĺpa. S jeho pomocou dokážete vniesť do interiéru nielen veľmi elegantnú atmosféru, ale aj závan tradície v palácovom štýle. Podstavec stĺpa C5002-4W sa perfektne hodí do interiérov klasických bytov, ale aj do priestorov obchodných priestorov či verejných budov.
Tento typ komponentu však ponúka oveľa viac ako efektný dizajn – spolu so stĺpikom a jeho základňou bol vyrobený z mimoriadne odolného materiálu, ktorým je ProFoam. Tento typ základného materiálu je odolný voči vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu, napríklad poškriabaniu.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: