Dekoratívny stĺpový prvok C5001-4W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
83,35 € / ks
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C5001-4W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C5001-4W MARDOM

Stĺpová základňa C5001-4W je elegantný základ pre stĺp, ktorý vám umožní vniesť do vášho interiéru závan klasického a elegantného štýlu odkazujúceho na palácovú tradíciu. Tento typ komponentov umožňuje vytvárať pôsobivé stĺpové kompozície, ktoré sú navyše v hornej časti zložené z bohato zdobeného podstavca.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 28 x 14.5 x 28 cm
Materiál: Profoam

Základňa stĺpa C5001-4W má veľmi elegantný a univerzálny dizajn, ktorý sa perfektne hodí k mnohým štýlom interiéru a poskytuje široké možnosti usporiadania. Dekor bol vyrobený z pevného materiálu, ktorým je ProFoam - odolný voči vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu.
To znamená, že komponent bude po montáži vyzerať perfektne mnoho sezón aj vo veľmi náročných miestnostiach servisných priestorov, firiem alebo verejných priestorov. Základňa stĺpa C5001-4W ponúka pohodlnú a intuitívnu montáž, ktorá je založená len na lepidle - vďaka tomu ju zvládnete sami bez toho, aby ste si privolávali pomoc odborníka. Tento model je tiež natretý základným náterom - môžete ho natrieť akoukoľvek farbou vodovými farbami.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: