Dekoratívny stĺpový prvok C1002-2W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
225,17 € / ks 187,64 € bez DPH
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C1002-2W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C1002-2W MARDOM

Stĺpová základňa C1002-2W je dokončovací komponent určený na montáž na stĺpy, ktoré dodávajú exkluzívny a elegantný rozmer akémukoľvek interiéru. Uvedený model je kompatibilný so stĺpikmi C4002W a C3002. Podstavec stĺpa C1002-2W má veľmi pôsobivý štýl - dekor je pokrytý pôsobivými reliéfnymi a veľmi rôznorodými vzormi, vďaka čomu pôsobí mimoriadne exkluzívne. Tento typ štuku je ideálny pre montáž na stĺpy, umiestnené v mnohých rôznych interiéroch - aj tých s veľmi náročnými podmienkami.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 37.5 x 25.7 x 37.5 cm
Materiál: Profoam

Základ stĺpa C1002-2W je vyrobený z materiálu mimoriadne odolného voči vonkajším faktorom, ktorým je ProFoam. Vďaka tomu výrobok pri vystavení UV žiareniu nežltne, nedeformuje sa vplyvom vlhkosti a dobre si poradí aj s drobnými mechanickými poškodeniami, ako sú škrabance. Základ stĺpika C1002-2W je komponent, ktorý ponúka aj veľmi jednoduchú montáž - nevyžaduje žiadne profesionálne náradie ani pokročilé zručnosti, stačí výrobcom odporúčané spojivo. Dekor je navyše pokrytý základným náterom - môžete ho natrieť vodou riediteľnými farbami.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: