Dekoratívny stĺpový prvok C1002-1W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
165,28 € / ks 137,73 € bez DPH
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C1002-1W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C1002-1W MARDOM

Základom stĺpa C1002-1W je aj pohodlnosť montáže zaručená tým, že je založená len na spojive odporúčanom výrobcom. Na voľné pripevnenie dekoru k stĺpu teda nepotrebujete vŕtačku ani iné náradie. Stačí si kúpiť lepidlo, potom ním pokryť povrch dekoru a potom ho pripevniť na stĺp, aby sa komponent natrvalo a rýchlo zafixoval. Základ vám dáva aj možnosť personalizácie – pomocou vodou riediteľných farieb si ho môžete natrieť farbou podľa vlastného výberu a zladiť so zvyškom interiéru.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 36 x 12.5 x 36 cm
Materiál: Profoam

Stĺpová základňa C1002-1W je kvalitný štukový dekor určený na montáž na stĺp za účelom dotvorenia konštrukcie a jej efektného dekorovania. S jeho pomocou vnesiete do interiéru závan exkluzívneho a veľmi zaujímavého dizajnu. Základ stĺpa C1002-1W je vyrobený z materiálu vyznačujúceho sa mimoriadnou odolnosťou - je odolný aj pri pôsobení vlhkosti, UV žiarenia a drobného mechanického poškodenia. Vďaka tomu je možné základňu a s ňou kompatibilné stĺpy namontovať v kanceláriách, firmách, servisných priestoroch alebo verejných budovách, kde si zachovávajú svoj bezchybný vzhľad po mnoho rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: