Dekoratívny stĺpový prvok C1001-2W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
200,16 € / ks 166,80 € bez DPH
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C1001-2W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C1001-2W MARDOM

Stĺpová základňa C1001-2W je štukový komponent pre montáž na stĺpy, čo umožňuje ich odolnú, ale predovšetkým mimoriadne efektnú povrchovú úpravu. Podstavec stĺpa C1001-2W v sebe spája všetko, čo mu umožňuje byť veľmi pevným dekorom - je vyrobený z veľmi odolného plastu, má mimoriadne originálny štýl a ponúka jednoduchú montáž. Tento model má mimoriadne bohatý dizajn, ktorý je založený na mnohých ryhovaných tvaroch - špirálovitých vzoroch, kvetinových motívoch alebo jednoducho reliéfnych prúžkoch.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 33 x 24.5 x 33 cm
Materiál: Profoam

Základ stĺpa C1001-2W je vyrobený z materiálu s nadpriemernou odolnosťou voči vonkajším faktorom. Tento dekor je vyrobený z ProFoamu, polyméru, ktorý je odolný voči vlhkosti, UV žiareniu a menším mechanickým poškodeniam, ako sú škrabance alebo ohyby. Vďaka tomu môžete komponent namontovať v akomkoľvek priestore - obytnom, kancelárskom alebo servisnom. Základňa stĺpa C1001-2W je tiež veľkým komfortom montáže - nepotrebujete žiadne profesionálne náradie ani technické kompetencie, stačí výrobok prelepiť výrobcom odporúčaným lepidlom a pripevniť na stenu.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: