Dekoratívny stĺpový prvok C1001-1W MARDOM

Značka: MARDOM DECOR
122,52 € / ks
doba dodania: 5-7 dní

Dekoratívny stĺpový prvok C1001-1W MARDOM

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny stĺpový prvok C1001-1W MARDOM

Základňa stĺpu C1001-1W je tiež mimoriadne intuitívna na inštaláciu - produkt stačí pokryť lepidlom odporúčaným výrobcom a potom - pripevniť k základni stĺpa, aby ste si mohli vychutnať jeho pôsobivý dizajn. Tento dekor je navyše pokrytý základným náterom, čo znamená, že pomocou farieb bez rozpúšťadiel (na vodnej báze) mu môžete dodať akúkoľvek farbu, ktorá bude ladiť s celým interiérom. Výberom modelu C1001-1W máte istotu, že do štuku investujete roky.

Dekoratívne prvky, ktoré slúžia na dodanie konečného vzhľadu hotovému interiéru. Dodajú miestnosti eleganciu a exkluzívny vzhľad. 

Povrchová úprava: saténová matná štruktúra, opatrená hladkým základovým náterom 

• ľahké • tvrdé • odolné voči vode a vlhkosti • nehorľavé • netoxické •

Rozmer: 30 x 11.5 x 30 cm
Materiál: Profoam

Stĺpová základňa C1001-1W je pevný dokončovací komponent určený na montáž na základňu stĺpov. Výrobok má veľmi originálny štýl inšpirovaný antickým dizajnom, ktorý zapadne do moderného aj retro interiéru.
Podstavec stĺpa C1001-1W je vyrobený z veľmi odolného materiálu, ktorý je možné inštalovať do akejkoľvek miestnosti - bytovej aj firemnej. Základný materiál dekoru, teda ProFoam, je odolný voči vlhkosti, UV žiareniu a drobnému mechanickému poškodeniu. To znamená, že komponent vyzerá perfektne po mnoho sezón – nedeformuje sa, nežltne ani nestráca svoje estetické kvality.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpy
Materiál: Profoam (polyuretán)
Prevedenie: Biela
Vodoodolnosť: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: